آموزشگاه آرایشگری جهان مو

درآمد یک آرایشگر چقدر است؟

شما در نظر بگیرید همه ی افراد نیاز به کوتاهی مو دارند و این کوتاهی شاید زمانی متوسط بین 10 دقیقه از آرایشگر بگیرد و همه ی افراد به آن نیاز دارند.

آرایشگرها شغل متنوعی دارند و باید رنگ و جنس موهای مختلف افراد را و هم چنین چهره های مختلف و انواع فرم صورت افراد را بشناسند از نظر استخوانی بودن یا گوشتی بودن،گرد بودن ،لوزی بودن و…. همچنین اندازه گردن و حالت و جنس مورا نیز در نظر بگیرند. همه ی این عملکرد ها نیاز به تخصص حرفه ای در زمینه آموزش آرایشگری دارد

آرایشگری یک شغل پردرامد

درآمد یک آرایشگر بستگی به عوامل و فاکتورهای مختلفی مانند تبلیغات، موقعیت مناسب آرایشگاه ،دکوراسیون و میزان حرفه ای بودن آرایشگر دارد ولی در بدترین حالت یک آرایشگر میتواند در ماه حداقل 3 تا 5 میلیون تومان درآمد داشته باشد و این میزان می تواند با توجه به معیار های گفته شده بالا برود به طور مثال در ایران برخی آرایشگران حرفه ای هستند که بیشتر کارهای گریم  داماد انجام می دهند که ماهیانه درآمدی بالغ 25 تا 30 میلیون دارند

آرایشگری شادترین شغل دنیا میباشد

بر اساس تحقیقات اخیر و آمار نشان میدهد آرایشگری به دلیل تنوع کاری و کم بودن دغدغه های آن شادترین شغل دنیا میباشد به همین دلیل در چند سال اخیر شاهد افزایش روز افزون متقاضیان برای گذراندن دوره ی آموزش آرایشگری در سطوح مختلف مانند آموزش پیرایش مردانه درجه 2، آموزش پیرایش مردانه درجه 1و آموزش گریم سینمایی بوده ایم.

درآمد آرایشگری

آموزش آرایشگری حرفه ای هنری دارای تاریخچه

شغل آرایشگری حرفه ای هنری میباشد که از زمان های دور تا به امروز جایگاه خود را حفظ کرده و علاوه بر آنکه این هنر هیچ گاه ارزش خود را در طول زمان از دست نداد بلکه هر روز بر ارزش و اهمیت آن افزون شده است.

جایگاه ویژه آموزش آرایشگری به گونه ای میباشد که اگر در زمان های قدیم به روش استاد و.شاگردی اموزش داده میشد و زمان بسیارزیادی را آموزش آن از افراد می گرفت،امروزه به صورت کاملا حرفه ای و در مدت زمان کم و سریع در آموزشگاه ارایشگری مردانه با بهترین تجهیزات و مزایا آموزش داده میشود.

آموزش آرایشگری حرفه ای تخصصی

آموزش آرایشگری مردانه تنها یک امر به ظاهر ساده نمی باشد که شامل کوتاهی مو و پیرایش ساده  باشد باید شامل مراحلی چون پیرایش مردانه درجه 1،پیرایش مردانه درجه 2، گریم داماد، گریم سینمایی می باشد.

تمام این مراحل نیاز به آموزش آرایشگری  تخصصی  دارند و باید آموزشگاه ارایشگری مردانه حرفه ای برای تربیت آرایشگر هایی حرفی ای این آموزش ها را برعهده بگیرد آموزشگاهی مانند آموزشگاه آرایشگری مردانه جهان مو که علاوه بر مزایا و امکانات متعدد، دارای تجربه ای 27 ساله در زمینه ی آموزش آرایشگری میباشد و دارای مدرک بین المللی و آموزش هایی کاملا حرفه ای و متناسب با علایق امروزه و بهترین و آسانترین روش های رایج در دنیا میباشد.

از بارزترین امکانات و مزایایی که این آموزشگاه برای هنرجویان خود در نظر گرفته است میتوان به مشاوره رایگان ، در اختیار قرار دادن مدل رایگان و همچنین معرفی خوابگاه و پرداخت شهریه به صورت اقساط میباشد.

 

اشتراک گذاری مطلب

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram