آموزشگاه آرایشگری مردانه جهان مو

لایه بردار ضد ترک پا و زبری زانو | بهترین لایه بردار ضد ترک پا

لایه بردار ضد ترک پا و زبری زانو

یا چیزی رضایت ‌بخش ‌تر از این نیست که پینه‌ های پا از بین رفته و پاها و پاشنه ‌ها حالتی ابریشمی داشته باشند. پینه ‌ها لایه‌های ضخیمی از پوست سخت هستند که از پاهای شما محافظت می‌کنند، اما ظاهر خوبی ندارند. در حالی که می‌توانید آن ‌ها را به‌ صورت دستی با چیزهایی مانند سنگ پا رفع کنید، می توانید از لایه بردار ضد ترک پا و زبری زانو استفاده کنید که ملایم بوده و پوست مرده را از طریق موادی مانند اسیدها و هیدروکسید پتاسیم از بین می برد.

لایه بردار ضد ترک پا و زبری زانو

بهترین لایه بردار ضد ترک پا

کرم ترمیم کننده پا AmLactin Foot Therapy

این کرم ترمیم کننده و لایه بردار، حاوی انواع اسیدهای مختلف است که به لایه برداری شیمیایی پوست کمک می کند و در عین حال آن را مرطوب نگاه می دارد. این ترکیبی از AHA های مختلف است که با استفاده مداوم به شما کمک می کند تا پاهای شما را نرم تر کند.

لایه بردار پا Rikans و پاک کننده پینه

این لایه بردار ضد ترک پا و زبری زانو ، بسیار ساده و در عین حال بسیار مؤثر است و به سرعت همه چیز را از پوسته پوسته شدن پاشنه پا گرفته تا پینه از بین می برد. در حالی که به نوعی شبیه یک رنده پنیر به نظر می رسد، شما به سرعت تاثیرات آن را مشاهده خواهید کرد و می بینید که چقدر خوب کار می کند، مهم نیست که آن را روی پاهای مرطوب یا خشک استفاده کنید این لایه بردار، بسیار مفید عمل خواهد کرد.

بهترین کرم PurSources PurOrganica Urea 40%

اوره یک لایه بردار برجسته است. معمولاً آن را در محصولات بدن پیدا می کنید، جایی که برای نرم کردن و صاف کردن لکه های مرده و خشک در نواحی مانند آرنج، زانو و بله، پاها ایده آل است. نه تنها پوست مرده را از بین می برد، بلکه باعث ایجاد رطوبت اضافی نیز می شود. این محصول، برای نرم کردن و کاهش پینه‌ها با استفاده مداوم عالی است و به خوبی به عنوان لایه بردار ضد ترک پا و زبری زانو مورد استفاده قرار گرفته و تاثیرات شگفت انگیزی را به نمایش خواهد گذاشت.

لایه بردار ضد ترک پا و زبری زانو

بهترین سنگ پامیس دره طبیعی زمین گدازه

سنگ پا کلاسیک ترین پاک کننده پینه در تمام دوران است و این یکی از گزینه های عالی است. این از گدازه آتشفشانی خالص ساخته شده است. وقتی روی پاها مالیده می شود، پوست مرده را از بین می برد و به تحریک گردش خون کمک می کند. از همین روست که یک درمان خوب برای پاهای خسته می باشد.

پاک کننده اورلی کالوس

این فرمول سطح حرفه ای رای بویس را به دست می آورد. از آنجایی که این لایه بردار ضد ترک پا و زبری زانو ، برای استفاده در سالن فرموله شده است، واقعاً سریع کار می کند و بسیار مؤثر است، اما هنوز هم ملایم بوده و تاثیری فوق العاده دارد. لازم است تا آن را روی هر ناحیه آسیب دیده بمالید و بگذارید سه تا پنج دقیقه بماند، سپس بشویید و از سنگ پا برای پاک کردن پوست مرده استفاده کنید.

لایه بردار est Peel

اگر فکر می کنید که کل فرآیند از بین بردن پینه ها بسیار مطلوب است، صبر کنید تا این لایه برداری را امتحان کنید. آن را در چکمه های پلاستیکی که با ژل حاوی ترکیبی از عصاره های گیاهی و اسیدهای لایه بردار پر شده است، استفاده کنید.

سپس پاهای خود را بشویید و سپس صبر کنید. اثرات این لایه بردار ضد ترک پا و زبری زانو ، حدود یک هفته بعد ظاهر می شود، زمانی که پاهای شما شروع به پوسته شدن می کند. این یکی از بهترین انتخاب ‌های شما برای استفاده در خانه است و واقعاً نرمی قابل توجهی را به پاها می بخشد.

اسکراب پا با احیا کننده نعناع

شاید شستن پاها توسط خود، به اندازه زمانی که شخص دیگری این کار را انجام می دهد، لذت بخش نباشد، اما راه خوبی برای شروع از بین بردن پوست مرده است و به ویژه برای کمک به جلوگیری از ایجاد پینه های جدید، خوب عمل می کند.

این لایه بردار ضد ترک پا و زبری زانو و اسکراب خاص یک انتخاب عالی است، با گرانول‌های کوچک و سنگ‌های آتشفشانی که صاف کردن را انجام می دهند، ارائه می شود. اما چیزی که به خصوص آن را ویژه کرده است، افزودن روغن نعناع است که باعث می‌شود احساس فوق‌العاده خنک، تسکین‌دهنده و طراوت به آن ببخشید. می توانید با کارشناسان جهان مو در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب