آموزشگاه آرایشگری مردانه جهان مو

آموزش فرم دهی ریش | نحوه فرم دادن به ریش

در آموزش فرم دهی ریش

برای مردان، انواع و سبک ‌های مختلفی از ریش وجود دارد که در آموزش فرم دهی ریش ، به هنرجویان ارائه می شود. بسیرای از مردان، رشد قابل توجهی در روی صورت خود دارند که می توانند به راحتی آن ها را فرم دهند. اما ریش همه مردان به این شکل شروع نمی شود. اما با گذشت زمان و مراقبت در نحوه فرم دادن به ریش ، می توانید رشد موهای بهترین را در صورت خود داشته و ریش پرپشت تری داشته باشید.

مراحل آموزش فرم دهی ریش

در این راهنما، مراحل آموزش فرم دهی ریش ارائه می شود تا بتوانید به مدل دلخواه خود دست یابید.

در آموزش فرم دهی ریش

مرحله 1: کوتاه کردن ریش

ممکن است این کار غیر شهودی به نظر برسد، اما کوتاه کردن ریش، گام اول برای آموزش ریش است. حتی اگر طول و حجم ریش هدف نهایی شما باشد، کوتاه کردن موهای صورت، برای رشد در جهت درست مفید است.

مرحله 2: آماده کردن ریش

در نحوه فرم دادن به ریش، باید در نظر بگیرید که یک ریش عالی به پوست زیرین تمیز و سالم نیاز دارد. ممکن است بخواهید با شستن ریش خود شروع کنید که واقعا به رشد مو در مراحل اولیه کمک می کند.

 لازم است همیشه یک قیچی در دست داشته باشید. چه با موهای بین انگشتان خود کوتاه کنید یا روی شانه کشیده باشید، کوتاه کردن موها با قیچی برای چنین برش هایی بهترین انتخاب است.

مرحله 3: شانه زدن مناسب

مهم ترین قدم برای آموزش فرم دهی ریش، شانه زدن در جهت پایین به سمت چانه است که به فرم دادن ریش کمک می کند. می‌توانید از روغن‌های ریش کمک بگیرید و از آنها برای آبرسانی و حالت دادن به ریش خود استفاده کنید.

در آموزش فرم دهی ریش

مرحله 4: برش هایی از بیرون به داخل

ریش هایی که از صورت شما بیرون می آیند، باید آموزش ببینند تا به سمت داخل و به سمت چانه شما رشد کنند. برای انجام این کار، باید ریش خود را هر بار که به سمت بیرون رشد کرد، در امتداد پهلوها کوتاه کنید.

مرحله 5: استفاده از محصولات مناسب

در حالی که نمی توانید کاملاً فرم دادن به ریش را کنترل کنید، محصولات مناسب، بهترین گزینه برای نرم کردن موهای ریش به دلخواه شما هستند.

آموزش نحوه فرم دادن به ریش در جهان مو

می توانید در نحوه فرم دادن به ریش را در جهان مو بیاموزید. پیروی از مراحل بالا باید به رشد موی سالم کمک کند تا ریش پرپشت‌تری داشته باشد. با این حال، آموزش فرم دهی ریش در جهان مو را نیز تجربه نمایید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب