بهترین شامپو برای موهای چرب مردان

بهترین شامپو برای موهای چرب مردان

همه افراد دوست دارند تا موهایی آراسته و تمیز داشته و ظاهری شیک و مرتب داشته باشند. این زمانی که موهای چرب و بافتی زبر دارند، ممکن نیست. خوشبختانه، بهترین شامپو برای موهای چرب مردان ، می تواند موهای نرم و لطیف شما را بدون چربی، به شما بازگرداند. در اینجا لیستی از برترین آن ها را ذکر کرده ایم تا بتوانید موهایی خوش حالت داشته و از آن لذت ببرید.

بهترین شامپو برای موهای چرب مردان

لیست شامپوهای مناسب موهای چرب مردان

شامپو حجم دهنده JACK BLACK TRUE

شامپو حجم دهنده جک بلک ، برای مردانی با موهای نازک و چرب معجزه می کند. این شامپو، چربی ها و باکتری های تحریک کننده را از پوست سر شما جدا می کند، در حالی که لوپین سفید، پروتئین هایی را به فولیکول های شما اضافه می کند که به تقویت و محافظت از موهای شما کمک می نماید.

به همین دلیل است که بسیاری از مردان این واقعیت را تأیید می کنند که جک بلک به آنها در رفع ریزش مو کمک می کند. این کمکی به رشد بیشتر موهای شما نمی کند، اما از موهایی که دارید، محافظت کرده و به آن حجم می دهد و موهای شما را ضخیم تر و سالم تر نشان می دهد. این بهترین شامپو برای موهای چرب مردان است که به عنوان یک برند لوکس عمل کرده و در یک بطری بزرگ عرضه می شود تا ماندگاری طولانی تری داشته باشد.

شامپو روزانه AMERICAN CREW

American Crew در سال 1994 با هدف کمک به مردان شکل گرفت. آنها یک برند لوکس هستند که به طور یکسان مورد اعتماد آرایشگران مو و مصرف کنندگان روزانه شامپو هستند. اگرچه شامپوی روزانه آنها دارای نعناع و مرکبات است، اما بوی خاصی ندارد. چیزی که واقعا می درخشد این است که چقدر چربی پوست سر شما را کاملا تمیز می کند و آن را تازه و نرم می نماید. این شامپو، عمدتاً حاوی مواد طبیعی با چند سولفات است که به حل کردن چربی کمک می کند.

بهترین شامپو برای موهای چرب مردان
  1. SQUATCH SHAMPOO

شامپو دکتر اسکواچ ، منحصر به فرد است و به عنوان  بهترین شامپو برای موهای چرب مردان ، در راس یک طرح هرمی محصولات زیبایی قرار دارد. این شامپو، بافتی ژل مانند دارد و زمانی که آن را به موهایتان می‌مالید کف نمی‌کند و حباب نمی‌زند. پسماندهای سبکی از خود به جا می گذارد که به موهای شما کمک می کند ضخیم تر و سالم تر به نظر برسند. این شامپو، کاملاً طبیعی است، بنابراین به طور قابل توجهی برای موهای شما از اکثر شامپوها بهتر است.

شامپو BILLY JALUSY

گاهی اوقات موهای چرب، بسیار آزار دهنده هستند. آنها تحریک کننده می شوند و منافذ موهای شما را می پوشانند و باعث آکنه پوست سر یا فولیکولیت می شوند. Billy Jealousy برای افرادی که به چیزی بیش از کاهش چربی نیاز دارند، به خوبی عمل می کند. این محصول، خارش را تسکین می دهد و التهاب پوست سر را کاهش می دهد.

این شامپو، واقعاً بوی نسیم موسمی می دهد و احساس می شود. ضمن آنکه رایحه ترد درخت چای را دارد و پوست سر شما را به طرز دلپذیری آرام می کند. Billy Jealousy واقعاً وعده شامپوی لوکس را تجسم می‌دهد. وقتی از آن استفاده می‌کنید احساس خوبی خواهید داشت. این بهترین شامپو برای موهای چرب مردان که با قیمت مناسب عرضه می شود.

Brickell Men’s

شامپوی مردانه Brickell Men’s برندی است که چربی را برطرف می کند. این کار پوست سر شما را آرام می کند. غیر قابل باور است که این محصولات، چقدر همه کاره هستند. این شامپو، بوی مردانه دارد و بعد از استفاده از آن، تمیزی مطلوبی را در موهای خود احساس خواهید کرد. بسیاری از مردان به رایحه لطیف نعناع علاقه مند هستند که به پوست سر شما کمک می کند تا در تمام طول روز تازگی داشته باشد.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب

کانتورینگ مردانه | هزینه کانتورینگ صورت | نحوه کانتورینگ مردانه
مطالب
هما ادهمی

کانتورینگ مردانه

کانتورینگ مردانه | هزینه کانتورینگ صورت | نحوه کانتورینگ مردانه کانتورینگ مردانه صورت، روشی است که ظاهر کلی چهره شما

ادامه مطلب »