آموزشگاه آرایشگری مردانه جهان مو

تکنیک های کوتاه کردن موهای کودکان | آموزش کوتاهی موی پسر بچه

تکنیک های کوتاه کردن موهای کودکان | آموزش کوتاهی موی پسر بچه

آیا به نظر می رسد که فرزند شما هنگام شانه زدن یا کوتاه کردن موهایش، رفتاری عصبی و حساس دارد؟ شما تنها کسی نیستید که با یک روح حساس مواجه هستید. چیزی در مورد کوتاه کردن مو و آراستن مو وجود دارد که می تواند باعث اضطراب و مقاومت در برخی از کودکان شود که به دنبال آن ناامیدی و عصبانیت در والدین را ایجاد می کند. تکنیک های کوتاه کردن موهای کودکان ، کمک خواهد کرد تا بتوانید لحظات آرامش بخشی را برای آن ها فراهم کنید. در این جا آموزش کوتاهی موی پسر بچه را خواهید داشت.

تکنیک های کوتاه کردن موهای کودکان

روش های کوتاهی موی کودکان

شما به خوبی می دانید که فرزندتان به شفقت و درک در روش های کوتاهی موی کودکان نیاز دارد. از سوی دیگر، کل فرآیند می تواند هر دوی شما را خسته کند. بیایید با نگاه کردن به این موقعیت ها از دیدگاه کودک شروع کنیم. به کودک خود کلماتی برای شناسایی احساسات او بگویید و اینکه می خواهید کمک کنید.

یک چالش بزرگ برای بسیاری از کودکان این است که برای بیشتر فعالیت ‌های نظافت، نیاز است که یک‌ جا بنشینند. در غیر این صورت، ممکن است آسیب ببینند. آیا تا به حال گفته اید، اگر آرام ننشینید، ممکن است به شما آسیب برسانم؟ حالا فرزند شما فکر می کند من باید آرام بنشینم. ممکنه صدمه ببینم. این در تکنیک های کوتاه کردن موهای کودکان ، یک سرنخ دراماتیک است.

از سویی دیگر، کوتاه کردن مو چالش های زیادی را برای فرزند شما به همراه دارد. یک سالن به خودی خود دارای انبوهی از صداها و بوهای جدید است. گوش‌ها و بینی‌های حساس، به راحتی تحت فشار قرار می‌گیرند. بوهای متمایز قوی نه تنها ممکن است برای بینی کودک شما آزاردهنده باشد، بلکه ممکن است باعث سردرد یا حالت تهوع شود.

صداها را فراموش نکنید، از سشوارهای بلند گرفته تا صدای وزوز تیغ و بریدن قیچی تماما می تواند در تغییر احساسات کودک موثر باشد. شاید این برای شما چیزی نباشد، اما می تواند به معنای رنجش، برای فرزند شما باشد و یکی از نکات مهم در برنامه آموزش کوتاهی موی پسر بچه به شمار می آید.

نکات کلیدی در کوتاهی موی کودک

از نکات کلیدی در کوتاهی موی کودک این است که حساسیت را برای فرزندتان نام ببرید. به آنها کلماتی بدهید تا احساساتشان را شناسایی کنند و به آنها اجازه دهید متوجه شوند که دچار حساسیت شده و آن را تصدیق کنید. اینکه احساس آن ها را نه تنها متوجه می شوید، بلکه می خواهید به آنها کمک کنید تا راه هایی برای مقابله با حساسیت های خود پیدا کنند.

اگر فرزندتان بزرگتر است، ممکن است از آنها ایده بخواهید و سپس یک یا دو راه حل برای کاهش درد یا ناراحتی ارائه دهید. به عنوان مثال در تکنیک های کوتاه کردن موهای کودکان ، گفته شود که می دانم که صدای قیچی شما را آزار می دهد، پس آیا می خواهی از هدفون یا گوش گیر برای خفه کردن صدا استفاده کنی؟ یا شاید، من می توانم ببینم که شنل آرایشگری برای شما راحت نیست، پس کدام پیراهن را می خواهی به جای آن بپوشی؟

این یک فرصت عالی برای راهنمایی فرزندتان به سمت شناخت حساسیت هایش، کاهش ناامیدی و به طور کلی توانمندسازی آنها است. شاید فرزند شما حتی از نظافت لذت ببرد.

تکنیک های کوتاه کردن موهای کودکان

ایده های مناسب برای کوتاهی

در اینجا ایده های مناسب برای کوتاهی وجود دارد که به شما در این راه کمک می کند. در برنامه آموزش کوتاهی موی پسر بچه بیشتر به آن ها خواهیم پرداخت:

. از اطراف گوش شروع کنید. زیرا در آن زمان است که کودک آرام ترین حالت را خواهد داشت. شما باید واقعا مراقب اطراف گوش باشید.

  1. بخش های عمودی را هنگام کوتاهی مو، در نظر بگیرید و سپس با قیچی خود را در زاویه ساعت 11 در مقابل موازی انگشتان خود برش دهید. این تکنیک امکان اشتباهات کمتر را فراهم می کند، موها را ترکیب می کند و به رشد بهتر آنها کمک می کند.
  2. طول های برش خود را با اولین قسمتی که برش می دهید مشخص می کنید. سپس، همانطور که شروع به کار در اطراف سر می کنید، می توانید کمی از بخش قبلی خود را به عنوان راهنمای خود در نظر بگیرید، بنابراین می دانید که چقدر کوتاهی را باید مطابق با تکنیک های کوتاه کردن موهای کودکان ادامه دهید.

برای کوتاه کردن چتری، آنها را مستقیم به سمت پایین بکشید و در ساعت 11 برش دهید. می توانید چتری‌ها را چند بار کوتاه کنید تا درست شود، نه اینکه به‌طور تصادفی آنها را خیلی کوتاه کنید. توجه داشته باشید که می توانید برای کوتاهی موی کودک خود، از خدمات آموزشگاه آرایشگری جهان مو بهره مند شوید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب