آموزشگاه آرایشگری مردانه جهان مو

آموزش سشوار کشیدن | تکنیک های صحیح براشینگ

آموزش سشوار کشیدن

وقتی صحبت از آموزش سشوار کشیدن به میان می ‌آید، چند نکته مهم وجود دارد که می ‌تواند سطح مهارت هر کارآموز را برای ارائه سریع ‌تر خدمات در بر بگیرد. برای کارآموزان مهم است که درک کنند که بهترین آرایشگرها چگونه از روش خشک کردن و تکنیک های صحیح براشینگ عالی را درک می کنند. مدل مو متناسب با سبک زندگی مشتری و ایجاد ظاهر جدید، وفاداری و اعتماد مشتری را ایجاد می کند.

نحوه آموزش سشوار کشیدن

در اینجا با آموزش سشوار کشیدن آشنا می شوید:

آموزش سشوار کشیدن

ابتدا با موهای کوتاه شروع کنید.

قبل از برداشتن برس، یک آرایشگر کارآموز باید بداند که چگونه می توان با استفاده از جهت هوا و انگشتان خود حرکت در موها را ایجاد کرد. در دست گرفتن سشوار و برس هنگام تلاش برای مدیریت موها می تواند برای یک تازه کار در این حرفه چالش برانگیز باشد.

ترکیب سشوار با انگشتان در موهای کوتاه بهترین راه برای ایجاد حالت مورد نیاز برای نگه داشتن صحیح سشوار در حین تمرین برای تغییر جریان و جهت هوا است. اکثر آرایشگرها این کار را با تمرین انجام می دهند. با در نظر گرفتن این نکته، با یادگیری خشک کردن انگشت قبل از هر تکنیک دیگری، اولین درس کارآموز این است که چگونه حرکت طبیعی را شناسایی کرده و آن را متناسب با مدل مو و بافت طبیعی مشتری تقویت کند.

بعد یک برس صاف اضافه کنید

در آموزش سشوار کشیدن، پس از تسلط بر حرکت انگشت، نحوه استفاده از یک برس صاف را یاد بگیرید. یادگیری تکنیک های صحیح براشینگ با یک برس صاف، قبل از هر نوع برس دیگری عالی است. کارآموزان با مدیریت جهت جریان هوا و یک برس، بهترین روش و تکنیک های صحیح را ارائه می کنند.

تکنیک های صحیح براشینگ

در ادامه تکنیک های صحیح براشینگ، کارآموز یاد می گیرد که چگونه چالش سشوار کردن موهای بلندتر را پشت سر بگذارد. هنگامی که یک کارآموز بیاموزد که با یک سشوار چگونه کار کند و جریان هوا را در ترکیب با یک برس در دست دیگر خود ارائه کند، باید مطمئن شود که موهای بلند در نزدیکی ورودی هوای سشوار قرار نگرفته یا در یک برس در هم پیچیده واقع نشده است.

آموزش سشوار کشیدن

آموزش سشوار کشیدن در جهان مو

می توانید در دوره های آموزش سشوار کشیدن در جهان مو ثبت نام کرده و تکنیک های لازم در این خصوص را بیاموزید و به آرایشگری ماهر تبدیل شوید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب