آموزشگاه آرایشگری مردانه جهان مو

مدل موی مناسب صورت کشیده | آموزش کوتاهی مو متناسب با چهره

مدل موی مناسب صورت کشیده

لازم است که همواره مدل موی مناسب صورت کشیده، گرد و … را ابتدا در نظر گرفته و سپس برای کوتاهی مو اقدام کرد. در واقع، یک مدل موی نامناسب برای خراب کردن ظاهر و چهره هر فردی کافی است. مدل مویی که مناسب صورت شما نباشد می تواند استایل شما را نیز از بین ببرد. اگر صورت بلندی دارید، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا چند مدل مو برای صورت های بلند در نظر بگیرید. با آموزش کوتاهی مو متناسب با چهره در آموزشگاه آرایشگری جهان مو، می توان با خیالی آسوده مدل های زیبایی را ایجاد کنید.

انتخاب مدل موی مناسب صورت کشیده

انتخاب مدل موی مناسب برای صورت کشیده در گام اول مهم است. اما چرا باید مدل مو را بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید؟ خوب، مدل موی مناسب می تواند مکمل صورت شما باشد و ضریب استایل شما را تقویت کند. هنگام مدل دادن یا کوتاه کردن موها، قوانینی وجود دارد.

اولین مورد این است که شکل صورت را در نظر بگیرید. دانستن اینکه چه چیزی برای فرم صورت شما بهتر است، نیمی از کار است. انتخاب مدل موی مناسب بسیار مهم است زیرا یک مدل موی نامناسب می‌تواند صورت شما را بلندتر، پهن‌تر و یا به سادگی از حالت خارج کند. از طرف دیگر، یک مدل موی خوب به شما کمک می کند تا بهترین ویژگی های صورت را بهبود ببخشید و موارد نه چندان برجسته را کم رنگ کنید.

مدل موی مناسب صورت کشیده

چندین مدل مو مناسب یک صورت بلند

چندین مدل مو مناسب یک صورت بلند وجود دارد که می توانید از بین آنها بهترین گزینه را متناسب با فرم صورت خود بیابید. آموزش کوتاهی مو متناسب با چهره در این انتخاب شما را یاری می کند.

سبک ساده کوتاهی مو

در سبک یک کوتاهی مو، به لایه های مو خود موج اضافه کنید تا موهایتان حجیم به نظر برسد. این همچنین باعث می شود که صورت شما ساده تر و کوچکتر به نظر برسد. یک قسمت جانبی اضافه کنید که به تاج ختم می شود تا ارتفاعی به فرم صورت خود اضافه کنید.

مدل شگ مدل موی مناسب صورت کشیده

مدل شگ در مدل موی مناسب صورت های کشیده، به دلایلی محبوبیت خود را حفظ کرده است. بیشتر فرم های صورت، به ویژه شکل های مستطیلی و بلند، به خوبی به آن پاسخ می دهند. برش شگ خود را با فرها جذاب کنید تا چهره ای جذاب تر داشته باشید.

آموزش کوتاهی مو متناسب با چهره

آموزش کوتاهی مو متناسب با چهره

می توانید دوره آموزش کوتاهی مو متناسب با چهره را در آموزشگاه آرایشگری جهان مو دنبال کنید. این دوره در مدت مشخصی برگزار شده و تکنیک های تشخیص مدل های مناسب با استایل و چهره را ارائه می کند.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب