آموزشگاه آرایشگری مردانه جهان مو

محصولات گیاهی مناسب موهای مجعد | مراقبت از موهای فر

محصولات گیاهی مناسب موهای مجعد | مراقبت از موهای فر چگونه است

محصولات گیاهی مناسب موهای مجعد، ترکیب فراوانی از مواد گیاهی را برای ایجاد تعادل ترکیب می کنند. روغن‌ها، میوه‌ها و ویتامین‌های طبیعی سه ماده با فواید قابل توجه مراقبت از مو هستند. اگر موهای مجعد و فر دارید، باید از محصولاتی که حاوی عوامل خشک کننده بیشتری نسبت به ترکیبات مرطوب کننده و آبرسان هستند، اجتناب کنید. در حقیقت، مراقبت از موهای فر، نیاز به یک برنامه مشخص دارد. در اینجا برخی از محصولات حاوی اجزای قدرتمند آورده شده است که می توانید برای درمان موهای خود استفاده کنید.

بهترین محصولات گیاهی مناسب موهای مجعد

از جمله بهترین محصولات گیاهی می توان به موارد ذیل اشاره کرد که امروزه به راحتی در دسترس بوده و اثرات معجزه بخشی دارد.

محصولات گیاهی مناسب موهای مجعد

دانه شاهدانه

دانه شاهدانه حاوی خواص ضد تحریک کننده و ضد التهابی موضعی است. اسیدهای آمینه غنی، ویتامین ها و آنتی اکسیدان های آن فواید مغذی و تسکین دهنده ای را برای پوست سر ایجاد می کند.

آلوئه ورا

آلوئه ورا اگر به صورت موضعی استفاده شود به پوست سر و بافت مو نفوذ می کند. همچنین از طریق تغذیه و حالت دهنده مناسب موها را تقویت می کند.

نارگیل

نارگیل فولیکول های مو را تحریک می کند و سلامت پوست سر را تقویت می کند و با شپش و شوره سر مبارزه می کند.

عصاره میوه توت وحشی

عصاره میوه توت وحشی موهای تیره را برجسته می کند و در عین درمان یا جلوگیری از نازک شدن مو، احساس صاف و ظاهری براق ایجاد می کند.

آووکادو از محصولات گیاهی مناسب موهای مجعد

آووکادو از محصولات گیاهی است که با طیف گسترده ای از خواص تغذیه ای، سلامت مو را ارتقا می دهد. همچنین می تواند سطح رطوبت، رشد، درخشندگی را بهبود بخشد.

محصولات گیاهی مناسب موهای مجعد

روغن آرگان برای مراقبت از موهای فر

روغن آرگان برای مراقبت از موهای فر عالی است. این ماده از مو و پوست سر در برابر آسیب حرارتی ناشی از ابزارهای حالت دهنده محافظت می کند.

محصولات گیاهی مناسب موهای مجعد مردانه

سایر ترکیبات خوب در محصولات گیاهی مناسب موهای مجعد مردانه شامل زنبق، توت فرنگی سفید، رزماری، شیر برنج، زنجبیل آبی، خیار، بامبو، گل یاس، نارگیل و موارد دیگر می شود.

وقتی فرهای شما خشک می شوند، مستعد آسیب و شکستگی اضافی هستند. اگر در حال حاضر با موهای خشک دست و پنجه نرم می کنید، توصیه می کنیم از اسانس های شیمیایی استفاده نکنید. برای درمان موهای فر می توانید از خدمات جهان مو بهره ببرید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب