آموزشگاه آرایشگری مردانه جهان مو

آموزش گلت کردن ریش بلند | دوره آموزشی صاف کردن ریش

آموزش گلت کردن ریش بلند

آموزش گلت کردن ریش بلند، یکی از الزامات کسانی است که می خواهند مهارت های آرایشگری خود را توسعه دهند. امروزه، فرم دهی و صاف کردن ریش مردانه بیش از هر زمان دیگری درخواست می شود. شما می توانید با گذراندن دوره آموزشی صاف کردن ریش، مدل های جدیدی را برای مشتریان خود ایجاد کنید. در اینجا چند راه حل بیان شده است:

نکات کلیدی در آموزش گلت کردن ریش بلند

مرحله 1 - صبر کنید.

در مراحل اولیه رشد ریش، فر شدن ریش طبیعی است. همانطور که ریش شما رشد می کند، وزن افزایش می یابد و فرها به سمت پایین کشیده می شود و در نهایت آنها را صاف می کند. اما همه نمی خواهند هفته ها منتظر بمانند تا ببینند آیا فرها صاف می شوند یا نه. در این صورت مرحله بعدی را در نظر بگیرید.

آموزش گلت کردن ریش بلند

مرحله 2 - با استفاده از برس شانه بزنید.

با استفاده از برس شانه بزنید. این برس در کمک به توزیع روغن بسیار موثر است و از خشکی پوست زیر ریش اطمینان می دهد. همچنین ریش شما هرگز نامرتب، خشک یا بیش از حد چرب به نظر نمی رسد. دوم، برس مو به رشد ریش شما در جهت خاصی کمک می‌کند، بنابراین، سبیل‌ های فرفری را رام می‌ کند.

پس از رشد سه یا چهار هفته ای موهای خود را به طور منظم برس بزنید. با گذشت زمان، ریش شما صاف تر می شود و از زمانی که آن را در آموزش گلت کردن ریش بلند آموختید، به سمت پایین رشد می کند. این برس همچنین به افزایش گردش خون کمک می کند، بنابراین رشد ریش سالم را تحریک می کند.

مرحله 3 –شانه سشوار در آموزش گلت کردن ریش بلند

در دوره آموزشی صاف کردن ریش خواهید آموخت، همانطور که ریش شما رشد می کند، در انتها گره هایی ایجاد می شود که باعث می شود ریش مجعد به نظر برسد. برای صاف کردن آن، ریش را با حرکات ملایم به سمت پایین شانه کنید تا زمانی که به فر برسید.

آموزش گلت کردن ریش بلند

مرحله 4 - روغن بمالید.

روغن ریش موهای صورت و پوست زیر آن را مرطوب، تغذیه و روان می کند. در حالی که روغن ریش موها را صاف نمی کند، مدیریت مو را آسان تر می کند. با گذشت زمان، فرها شروع به صاف شدن می کنند. محصولات گلت کردن، برای صاف کردن فرهای ریش بسیار عالی عمل می کنند. این نکته را در آموزش گلت کردن ریش بلند خواهید آموخت.

دوره آموزشی صاف کردن ریش

توصیه می شود دوره آموزشی صاف کردن ریش را در جهان مو بگذرانید. اگر شانه زدن یا استفاده از روغن ریش کارساز نیست، موم ریش را امتحان کنید. اگر هیچ یک از موارد بالا برای رام کردن فرهای ریش شما موثر نیست، آخرین گزینه این است که صاف کننده ریش را امتحان کنید. اگر به سبک‌ های ریش حرفه‌ای علاقه دارید، یک اتو مو ضروری است.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب