کانتورینگ مردانه | هزینه کانتورینگ صورت | نحوه کانتورینگ مردانه

کانتورینگ مردانه | هزینه کانتورینگ صورت | نحوه کانتورینگ مردانه

کانتورینگ مردانه صورت، روشی است که ظاهر کلی چهره شما را بهبود می بخشد که به عنوان طراحی صورت نیز شناخته می شود و نسبت چهره و ویژگی های آن را بهبود می بخشد. کانتورینگ، می تواند صورت شما را کوچکتر و متعادل تر نشان دهد. نحوه کانتورینگ مردانه در مقایسه با خانم ها متفاوت می باشد. شما می توانید هزینه کانتورینگ صورت را از آموزشگاه آرایشگری جهان مو سوال کنید.

انتخاب کانتورینگ

برخی از خانم‌ها اگر می‌خواهند ظاهری کوچک‌تر، نرم‌تر و زنانه‌تر داشته باشند، کانتور صورت را انتخاب می‌کنند. برخی از مردان احساس می‌کنند که چهره‌شان بیش از حد زنانه به نظر می‌رسد و این عمل را انجام می‌دهند تا ظاهری مردانه‌تر پیدا کنند. کانتورینگ صورت را می توان برای افرادی که می خواهند تمایل جنسی خود را تغییر دهند، استفاده کرد. افراد مسن، انتخاب کانتورینگ صورت را که به دلیل افتادگی پوست و چین و چروک از دست رفته است، خواهند داشت.

در کانتورینگ مردانه ، باید اشاره کرد که در حالت کلی، ژنتیک در ساختارهای استخوانی فک و ماهیچه های صورت نقش دارد که می تواند باعث افزایش عرض خطوط فک در طول زمان از طریق دندان قروچه و فشردن فک شود. ماهیچه های ماستر، قدرتمند بزرگ هستند و در هر طرف زاویه فک دارند.

چیزی که می تواند آن عضله و شکل کلی صورت شما را در نحوه کانتورینگ مردانه تغییر دهد، ماساژ بوتاکس است، دارویی که به عضلات خاصی تزریق می شود. درمان بوتاکس به تغییر شکل بخشی از صورت شما کمک می کند تا شکل مربعی کمتر شود. با استفاده مناسب، می تواند به خلاص شدن از شر سردردهای مزاحم کمک کند. ممکن است دو یا سه درمان در طول یک سال انجام شود، اما نتیجه نهایی با تغییر شکل صورت شما ارزشش را دارد که همراه با هزینه کانتورینگ صورت مقرون به صرفه است.

کانتورینگ مردانه | هزینه کانتورینگ صورت | نحوه کانتورینگ مردانه

کانتورینگ خط فک

کانتورینگ خط فک، برای متعادل کردن کانتور صورت خط فک شما طراحی شده است تا چهره شما ظاهری جوان تر داشته باشد. ترکیبی از رشد بیش از حد خط فک با افزایش سن و از دست دادن چربی در ناحیه گونه به این معنی است که صورت شما می تواند شکل زاویه ای خود را از دست داده و مربعی شکل شود. کانتورینگ مردانه در خط فک، به تغییر شکل آن و بازیابی ظاهری جوان تر و مثلثی کمک می کند.

کانتورینگ گونه

گونه ها با کاهش حجم چربی، کلاژن و تون عضلات با افزایش سن شروع به افتادگی می کنند. با گذشت زمان، با کاهش حجم و کاهش بافت ها، شکل صورت شما به شکل مربعی تر در می آید. برای افراد دیگر، گونه‌ها حجم زیادی دارند و بیش از حد پر به نظر می‌رسند و چهره‌شان سنگین به نظر می‌رسد. نحوه کانتورینگ مردانه در بخش گونه می‌تواند گونه‌های شما را تراشیده و وسط صورت را برای ظاهری طبیعی‌تر با نتایج طولانی‌مدت تقویت کند. هدف این است که ناحیه گونه کانتور شود تا استخوان گونه برجسته شده و در نتیجه ظاهری باریک و کانتور گونه قطعی‌تر ایجاد شود. هزینه کانتورینگ صورت را می توانید از کارشناسان آموزشگاه آرایشگری جهان مو سوال کنید.

بدون جراحی می توانید با کمک Kybella برای کاهش پری چانه استفاده کنید. هنگامی که Kybella در چربی زیر جلدی تزریق می شود، می تواند سلول های چربی را از بین ببرد و بدن شما را وادار می کند تا آنها را از طریق سیستم لنفاوی طبیعی خود دفع کند.

در یک یا دو تزریق، آنها قادرند خط فک شما را بدون جراحی کانتورینگ مردانه کرده و ظاهری کاملاً جوان‌تر به شما بدهند. Kybella می تواند چربی اضافی را در سایر نواحی بدن مانند بازوها، چربی سینه بند، و ران ها، ران ها و نواحی سرسخت پایین معده کاهش دهد.

همچنین در نحوه کانتورینگ مردانه ، توده های چربی در شکم، بازوها، پشت، گردن، شانه ها و ران ها همگی با تزریق این محصول غیر تهاجمی و سریع قابل درمان هستند. همچنین می تواند نتایج یک روش حذف چربی مانند SmartLipo را بهبود بخشد. این تزریق ها نتایجی طبیعی و بدون عوارض ایجاد می کند.

کانتورینگ مردانه | هزینه کانتورینگ صورت | نحوه کانتورینگ مردانه

مشاوره کانتورینگ

بهتر است قبل از اقدام برای کانتورینگ مردانه و دریافت هزینه کانتورینگ صورت ، مشاوره های لازم را از کارشناسان دریافت کنید. در طول مشاوره، فرصتی خواهید داشت که سؤالات خود را بپرسید و نگرانی های خود را در مورد روش خود بیان کنید. در آماده سازی برای کانتورینگ صورت، پزشک شما زمانی را صرف گفتگو با شما می کند و استخوان های صورت و بافت های نرم شما را برای ارزیابی اهداف زیبایی شناسی شما بررسی می نماید.

البته در کشورمان، روش های متعددی برای کانتورینگ مردانه صورت وجود دارد که می تواند ظاهر شما را بهبود بخشد. اینها شامل لیفت ابرو، کاشت چانه، ترمیم لاله گوش، لیفت پلک، لیفت صورت، لیفت گردن و تغییر شکل بینی است. این بستگی به نیازها و خواسته های خاص شما در نحوه کانتورینگ مردانه دارد و اینکه می خواهید چه کاری انجام دهید. در این خصوص، راهنمایی های لازم را از آموزشگاه آرایشگری جهان مو دریافت نمایید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب