آموزشگاه آرایشگری مردانه جهان مو

آموزش مدل موی مردانه ماهوتی | ثبت نام دوره کوتاهی مو

آموزش مدل موی مردانه ماهوتی

دوره پیشرفته آرایشگری مردانه، مانند آموزش مدل موی مردانه ماهوتی، سکوی پرتاب مناسبی برای شکل دادن به حرفه شما به عنوان یک آرایشگر مرد مشهور است. این دوره برای آرایشگرانی مناسب است که تصمیم دارند سطح مهارت‌ های خود را ارتقاء دهند. دوره پیشرفته آرایشگری مردانه در  آموزشگاه آرایشگری جهان مو، شما را به عنوان یک آرایشگر حرفه ای مردانه آموزش می دهد.

تماس با ما

آموزش مدل موی مردانه ماهوتی

آموزش مدل موی در سه ماه

آموزش مدل مو ، به صورت دوره سه ماهه آرایشگری به گونه ای است که تمام جنبه های آرایشگری و آرایش مردانه را پوشش می دهد. این دوره جامع آرایشگری به طور خاص برای کسانی طراحی شده است که مایل به کار در زمینه آرایشگری به صورت حرفه ای هستند.

آموزش کوتاه کردن مو در کلاس با یک دوره کارآموزی چهار ماهه شروع می شود تا تجربه دست اول و قرار گرفتن در معرض مشتریان را به شما ارائه دهد. شما در خدمات اصلاح مانند اصلاح سر و ریش تخصص کامل کسب خواهید کرد.

ثبت نام دوره کوتاهی مو

شما با ثبت نام دوره کوتاهی مو در آموزشگاه جهان مو، به خوبی یاد خواهید گرفت که چگونه از قیچی و شانه برای کوتاهی انواع مدل های مو اقدام کنید و جدیدترین مدل را ارائه نمایید. همچنین، آموزش کوتاه کردن مو با آموزش تکنیک های صحیح سشوار و تکمیل مو همراه می شود. هزینه این دوره ها نیز، کاملا مناسب است.

آموزش مرتب کردن ریش

در کنار آموزش مدل موی مردانه ماهوتی، خواهید آموخت که چگونه مدل های سنتی و پیشرفته فرم دهی و آرایش ریش را به کار ببرید. در طول دوره پیشرفته آرایشگری مردانه، سبک های ریش سنتی و مدرن به شما آموزش داده می شود. بنابراین، مطابق با فرم صورتها، قادر خواهید بود، آرایش و پیرایش ریش های مشتریان خود را ارائه کنید.

مراقبت از مو در آموزش مدل موی مردانه ماهوتی

مراقبت از مو در آموزش مدل موی مردانه ماهوتی

مراقبت از مو در آموزش مدل موی مردانه ماهوتی، یکی دیگر از نکات مهمی است که در این دوره ها ارائه می شود. با مراجعه به روش های درمان مو با دستگاه فرکانس بالا، به شما آموزش عملی درمان شوره با روغن و درمان ریزش مو با داروهای بدون ضرر داده می شود.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب