آموزشگاه آرایشگری جهان مو

کیف پیرایش مردانه شامل چه چیزهایی است؟ | محتویات کیف آرایش مردانه

جهت حفظ بهداشت و جلوگیری از شیوع بیماری های عفونی لازم است تا هر فرد هنگام مراجعه به آرایشگاه از لوازم شخصی استفاده کند. تجهیزاتی که برای اصلاح موی سر و صورت استفاده می شوند در صورت آلوده بودن می توانند دردرسرهایی را ایجاد کنند. برای خلاص شدن از شک و تردید تهیه کیف پیرایش مردانه به همه آقایان توصیه شده است. پس از بازگشت به منزل باید محتویات کیف را تمیز کنید تا برای سری بعد آماده باشد.

لوازم ضروری در کیف پیرایش مردانه

انواع ست اصلاح و کیف های پیرایش آقایان در بازار به صورت ست کامل به فروش می رسد. موقع انتخاب دقت داشته باشید که مهم ترین اصل کیفیت لوازم است. برخی از این وسایل قیمت چندانی ندارند و با قیمت متعادل تری در بازار پیدا می شوند.

کیف پیرایش مردانه

قیچی برای کوتاه کردن موی سر و صورت

قیچی مهم ترین وسیله آرایشگری است که در انواع بسیار متنوعی تولید شده است. قیچی کوتاهی مو، قیچی اسکلاپ و قیچی پیتاژ از معروف ترین ابزار در یک آرایشگاه هستند. اگر بخواهید می توانید برای کوتاه کردن موهایتان یک قیچی شخصی خریداری کنید

شانه و برس در کیف پیرایش مردانه

شانه بعد از قیچی پرکاربردترین وسیله در آرایشگاه است. در دوره آموزش آرایشگری مردانه طرز کار با قیچی و شانه به هنرجویان آموزش داده می شود. یک شانه و برس مو پیچ با کیفیت و ترجیحا غیر پلاستیکی در کیف داشته باشید در غیر اینصورت مجبورید از شانه های موجود استفاده کنید که اصلا بهداشتی نیست.

تیغ و دسته تیغ ریش تراشی

بدون تردید تیغ از لوازم اصلی در آرایشگاه مردانه است. تیغ از لوازم یکبار مصرف است که پس از استفاده دور انداخته می شود. دسته تیغ را پس از بازگشت به منزل تمیز کنید ولی تیغ را حتما دور بیندازید. از تیغ برای اصلاح ریش و پشت گردن استفاده می شود. به هیچوجه از تیغ های مشترک استفاده نکنید.

کیف لوازم پیرایش مردانه

کیف پیرایش مردانه و ماشین اریش تراش

این روزها استفاده از ماشین ریش تراشی در بین جوانان بسیار رایج شده است. مرتب کردن ریش و سبیل با ماشین نسبت به تیغ ریش تراشی ساده تر است. از این دستگاه علاوه بر مرتب کردن ریش و سبیل در خط اصلاح گردن و تنظیم خط ریش نیز استفاده می شود.

ماشین اصلاح شخصی در کیف لوازم آرایشگاه

هزینه ای که برای خرید ماشین اصلاح می پردازید یکبار است ولی تا سالیان زیادی می توانید یک وسیله نظافت شخصی مهم را در اختیار داشته باشید. ماشین اصلاح تکمیل کننده کار قیچی و شانه است. این وسیله می تواند عامل انتقال بسیاری از بیماری های پوستی و عفونی باشد. اما با تهیه ماشین اصلاح شخصی خیال تان بابت مشکلات بعدی راحت خواهد شد.

کیف پیرایش مردانه : پیش بند و حوله

پیشبند لازمه یک اصلاح تمیز است. در اغلب آرایشگاه ها و سالن های پیرایش مردانه از پیشبندهای یکبار مصرف برای هر مشتری استفاده می شود با این حال خوب است پیشبند مخصوص به خود را داشته باشید. علاوه بر پیش بند به یک حوله کوچک دستی هم نیاز دارید.

برخی دیگر از لوازم ضروری در کیف پیرایش مردانه اینها هستند:

  • لوسیون (افترشیو)
  • موزن گوش و بینی
  • ناخن گیر
  • کرم مرطوب کننده
  • ضد آفتاب مناسب

اشتراک گذاری

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp

آخرین مطالب