آموزشگاه آرایشگری مردانه جهان مو

آموزش مدل موی ارتشی | کوتاهی مدل موی مردانه جدید

آموزش مدل موی ارتشی

در دوره های آموزشی جهان مو، آموزش مدل موی ارتشی و دیگر مدل های پرطرفدار مردانه را پشت سر خواهید گذاشت. در اینجا کوتاهی مدل موی مردانه جدید توسط اساتید انجام می شود. می توان گفت کوتاه کردن مو یک هنر است، بنابراین واقعاً هیچ روش درست یا غلطی برای به دست آوردن نتایج عالی با کوتاه کردن مو وجود ندارد. هر آرایشگری متفاوت است، اما اصول اساسی وجود دارد که همه آرایشگران می توانند برای بهبود سرعت و کیفیت در کوتاه کردن موهای مردانه از آنها استفاده کنند. مهارت های فنی خوب نیز حفظ مشتری شما را افزایش می دهد.

آموزش مدل موی ارتشی

نکته مهم در آموزش مدل موی ارتشی

نکه مهم در آموزش مدل موی ارتشی و دیگر مدل های مردانه جدید این است که هنگام استفاده از قیچی، تقریباً همیشه بهتر است از آنها برای موهای خشک استفاده کنید. اگر مو خیس باشد، دیدن خطوط یا نحوه قرار گرفتن مو در هنگام کوتاه کردن آن دشوار است. مگر اینکه از تیغ استفاده می کنید.

 

بیشتر بخوانید: آموزش کوتاهی مو درجه دو مردان

کنترل کردن برش های مو

کنترل کردن برش های مو مهم است که مطمئن شوید برش یکنواخت و متناسب است. هنگامی که یک مدل موی کوتاه انجام می دهید، در آینه ترکیب و باریک شدن مو را بررسی کنید. از خطوط مرزی اجتناب کنید. یکی از روش های ترکیبی که اغلب استفاده می شود، شانه با قیچی است. برای این کار از یک گیره تیغه جداشونده با تیغه بزرگ استفاده کنید.

آموزش مدل موی ارتشی

بافت سازی در آموزش مدل موی ارتشی

در بافت سازی شما می خواهید در مدل موهایی که سیخ یا نامرتب هستند، بافتی داشته باشید. قبل از استفاده از تیغ مطمئن شوید که موها خیس هستند وگرنه مشتری خود را اذیت خواهید کرد! از تکنیک برش نقطه ای برای کوتاه کردن انتهای مو به صورت زاویه دار برای ایجاد بافت استفاده می شود.

پایان کار کوتاهی مدل موی مردانه جدید

بسیاری از استایلیست‌ها زمان زیادی را صرف پایان کار کوتاهی مدل موی مردانه جدیدمی‌کنند، اما یک مدل موی عالی را می‌توان به طور کامل ایجاد کرد و نیازی به انجام کارهایی مانند سشوارکشی نیست. مهم است که مطمئن شوید همه خطوط تمیز و مرتب هستند.

اکثر مدل‌های مو نیاز به کمی باریک شدن یا برش لبه‌ها دارند. برای انجام این کار، جلوی مشتری بایستید و مستقیماً به صورت او نگاه کنید تا تعادل را بررسی کرده و مطمئن شوید که چتری ها نیز یکدست باشند. برای آموزش مدل موی ارتشی، با کارشناسان جهان مو تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب