آموزشگاه آرایشگری مردانه جهان مو

اخذ گواهی بین المللی از آموزشگاه آرایشگری | دوره های حرفه ای پیرایش مردان

اخذ گواهی بین المللی از آموزشگاه آرایشگری

سیستم آموزش دوره های آرایش و پیرایش در جهان مو، همراه با اخذ گواهی بین المللی از آموزشگاه آرایشگری است. مشتریان ممکن است سبکی را انتخاب کنند که به بهترین وجه مطابق درخواست ها و نیازهای آنها و مطابق با مهارت و تجربه آرایشگران انجام شود. سطوح آموزش بر اساس موارد دوره ها تعیین می شود. همانطور که استایلیست های جهان مو در هر زمینه رشد می کنند، فرصت ارتقاء به سطوح پیشرفته تر را به دست می آورند.

اخذ گواهی بین المللی از آموزشگاه آرایشگری

گواهی بین المللی در سطح یک

گواهی بین المللی در سطح یک، نمی تواند فرصت های شغلی جهانی را ایجاد کند. در واقع استایلیست های سطح 1 آرایشگرانی هستند که از کلاس های آرایشگری به تازگی فارغ التحصیل شده و مجوز دریافت کرده اند. آنها در حال به دست آوردن و توسعه مهارت های لازم برای ارائه خدمات با کیفیت در حوزه های انتخابی حرفه خود هستند و فهرست محدودی از خدمات را با قیمت های سطح 1 به مشتریان خود ارائه می دهند.

استایلیست سطح دو

استایلیست ‌سطح 2 تازه واردان در صنعت آرایشگری هستند که تجربه مختصری نیز در این زمینه دارند. آنها انتخاب کرده ‌اند که هنر خود را در تیم آموزشی جهان مو رشد دهند. آنها در خدمات کوتاهی مو، رنگ و کراتین مو مهارت دارند و اغلب برای خدمات پیشرفته‌تر با استاتید ارشد تر همکاری می کنند.

بسیرای از استایلیست‌های سطح 2 حداقل 1 سال تجربه دارند و با تقویت مهارت‌ها و پیشرفت در هنر خود روی ایجاد اعتماد به نفس کار می‌کنند. رزرو خدمات خود با یک استایلیست سطح 2 یک گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به یک استایلیست سطح ارشد یا استاد هستند.

اخذ گواهی بین المللی از آموزشگاه آرایشگری

دوره های حرفه ای پیرایش مردان در سطح 3

دوره های حرفه ای پیرایش مردان در سطح 3 در جهان مو با قیمت مناسب و در کیفیت عالی برگزار می شود. استایلیست های ارشد حداقل 3 سال تجربه و مهارت را هم از روش تئوری و هم از طریق آموزش مداوم کسب کرده اند. آنها به خوبی برای رسیدگی به پیچیدگی های بسیاری از خدمات برش و رنگ آمیزی سفارشی مجهز هستند. آنها همچنین در خدمات پیشرفته مانند رنگ، کراتین، فرم دهی به مو و موارد مشابه مهارت دارند.

گواهی بین المللی از آموزشگاه آرایشگری در سطح 4

گواهی بین المللی از آموزشگاه آرایشگری در سطح 4 دارای ارزش زیادی است. استایلیست های سطح 4 استاد کار هستند. آنها تثبیت شده بوده و دارای شهرت عالی هستند که این عنوان را برای آنها به ارمغان آورده است. با سال‌ها، گاهی ده‌ها سال تجربه، تحصیلات پیشرفته در این صنعت فعالیت می کنند و تقریبا به تمامی تکنیک های آرایشگری مسلط می باشند.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب