آموزشگاه آرایشگری مردانه جهان مو

هفت مدرک آرایشگری چیست؟ | بهترین کلاس پیرایش مردانه

هفت مدرک آرایشگری

برای کسانی که به دنبال حرفه ای شدن در شغل آرایشگری هستند، هفت مدرک آرایشگری در سطوح مختلف وجود دارد که در هر یک از آنها مهارت های خاصی آموزش داده شده و تکنیک های جدیدی ارائه می شود. اگر به دنبال بهترین کلاس پیرایش مردانه هستید، می توانید با کارشناسان مجرب و اساتید حرفه ای جهان مو در تماس بگیرید و برای دوره های مبتدی تا پیشرفته ثبت نام کنید.

هفت مدرک آرایشگری

کارآموزی از هفت مدرک آرایشگری

کارآموزی از هفت مدرک آرایشگری، دارای مجوزهای لازم برای گذراندن ساعت مشخصی در کلاس های آرایشگری هستند. آن ‌ها در طول روز به استایلیست‌های ارشد و استادان کمک می‌کنند و هفته‌ای یک‌بار با مدل‌های زنده آموزش‌های عملی را تحت راهنمایی استاد دریافت می‌کنند. تکمیل برنامه کارآموزی ممکن است بین 6 تا 18 ماه طول بکشد، پس از آن، آنها می توانند به عنوان یک استایلیست سطح 1 شروع به پذیرش مشتریان کنند.

سطح یک استایلیست

سطح یک استایلیست در حال انتقال از برنامه کارآموزی به استایلیست‌های سطح 1 هستند که در بهترین کلاس پیرایش مردانه دوره دیده اند. آنها مهارت‌های لازم برای ارائه خدمات با کیفیت را در حوزه‌های انتخابی صنعت خود به دست آورده‌اند و توسعه داده‌اند و فهرست محدودی از خدمات را با سطح 1 به مشتریان خود ارائه می‌دهند. این آرایشگران، هنوز خدمات مدل را برای ماژول های برنامه خاص می پذیرند.

پس از آن آنها به طور کامل به عنوان یک استایلیست سطح 1 فارغ التحصیل خواهند شد که یکی از هفت مدرک آرایشگری است.

هفت مدرک آرایشگری

استایلیست ارشد از هفت مدرک آرایشگری

استایلیست‌ ارشد از هفت مدرک آرایشگری، به عنوان استاد در نظر گرفته می شوند که نه تنها شهرت،  تجربه و تحصیلات خود را برای تیم به ارمغان می‌آورند، بلکه متعهد به پرداخت  و توسعه تخصص خود نیز هستند. استایلیست های باتجربه به مربیان و الهام بخشیدن به استعدادهای جدید کمک می کنند تا مهارت های خود را از طریق تمرین و تجربه توسعه دهند.

استایلیست‌های ارشد چندین سال تجربه، آموزش و مهارت را هم از پشت صندلی و هم از طریق آموزش مداوم بالا اندوخته اند. آنها به خوبی برای رسیدگی به بسیاری از خدمات برش و رنگ آمیزی سفارشی مجهز هستند. در این مرحله، استایلیست‌های ارشد شروع به شرکت در راهنمایی شاگردان و استایلیست‌های سطح 1 می‌کنند.

استاد سبک سطوح پیشرفته

استاد سبک سطوح پیشرفته، متخصصان واقعی هنر خود هستند. آنها تثبیت شده و دارای شهرت عالی که با دهها سال تجربه، آموزش پیشرفته و بالاترین تقاضا برای خدمات آنها شناخته می شوند که بالاترین سطح از هفت مدرک آرایشگری را دریافت می کنند. برای آنکه بتوانید در بهترین کلاس پیرایش مردانه شرکت کنید، باید در کلاس های جهان مو ثبت نام نمایید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب