آموزشگاه آرایشگری مردانه جهان مو

آموزش مدل موی اسپایکی | هزینه دوره آموزشی کوتاهی مدل اسپایکی

آموزش مدل موی اسپایکی

در آموزشگاه آرایشگری جهان مو، انواع مدل های مو، مانند آموزش مدل موی اسپایکی ارائه می شود. امروزه با توجه به تغییر مد، مدل های موی جدیدی را شاهد هستیم. این مدل های مو می تواند تنوع بالایی را در ظاهر افراد ایجاد کرده و سلایق مختلف را پوشش دهد. اگر به دنبال شغل آرایشگری هستید، توصیه می شود در دوره آرایشگری جهان مو شرکت کرده و هزینه دوره آموزشی کوتاهی مدل اسپایکی و دیگر مدل های جدید مردانه را سوال نمایید.

آموزش مدل موی اسپایکی

دوره آموزش مدل موی اسپایکی

اگر تصمیم دارید حرفه خود را توسعه دهید، در دوره آموزش مدل موی جدید شرکت کنید. اما توجه داشته باشید که چند نکته برای کوتاه کردن مو وجود دارد که باید قبل از انجام آن، بیاموزید. شاید در مورد کوتاهی موهای خشک به عنوان یک گزینه در مقابل روش کوتاه کردن موهای مرطوب شنیده باشید. اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که کدام یک برای شما بهتر است و چرا آرایشگران در وهله اول موهای خیس را کوتاه می کنند؟

کوتاهی موی خیس یا خشک

تفاوت میان کوتاهی موهای خیس یا خشک، در روش انجام آنها نیست، بلکه در خصوص برشی است که ایجاد می کنند. آرایشگران در اغلب اوقات بهترین تکنیک کوتاه کردن مو را برای رسیدن به خواسته مشتریان می داند.

در دوره آموزش مدل موی اسپایکی، خواهید آموخت که هنگام سه عامل را هنگام کوتاه کردن مو باید در نظر بگیرید: بافت مو، مدل موی مورد نظر و نحوه مدل دادن به موها. اگر مدل موی معمولی در نظر گرفته شود، آرایشگر معمولاً موها را به صورت خشک کوتاه می کند.

این روش به آنها اجازه می دهد به راحتی با بافت و الگوی طبیعی فرهای مشری کار کنند و آنها را به گونه ای برش دهند که شکل موها را مشخص کرده و حجم آنها را افزایش دهد. اما در صورتی که یک برش ناهموار مانند این مدل موی پرطرفدار مطرح باشد، برای ایجاد هماهنگی لازم در مدل مو، آنها را خیس کرده و سپس کوتاه می کنند.

آموزش مدل موی اسپایکی

هزینه دوره آموزشی کوتاهی مدل اسپایکی

هزینه دوره آموزشی کوتاهی مدل اسپایکی را می توانید از کارشناسان جهان مو دریافت کنید. در نظر بگیرید که این دوره آ»وزشی  و دیگر مدل های پرطرفدار، می تواند در جذب رضایت بیشتر مشتریان در آرایشگاهتان کمک موثری باشد.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب