بهترین انتخاب جایگزین تافت مو | محصول گیاهی به جای تافت مو | قیمت محصول گیاهی حالت دهنده مو

بهترین انتخاب جایگزین تافت مو | محصول گیاهی به جای تافت مو | قیمت محصول گیاهی حالت دهنده مو

وقتی نوبت به انتخاب بهتر برای برنامه زیبایی می رسد، بدون شک مراقبت از مو سخت ترین گزینه برای انجام است. مراقبت از پوست، آرایش، عطرها و حتی شامپوها و نرم‌کننده‌ ها از بدو ظهور گرایش افراد به زیبایی و آراستگی، مسیر طولانی را طی کرده ‌اند. بهترین انتخاب جایگزین تافت مو می تواند به سلامت بالاتر موهای شما کمک کند. انتخاب محصول گیاهی به جای تافت مو ، باعث می شود تا موهای شما ضمن داشتن حالت مناسب، سلامت بالایی را نیز به خود اختصاص دهد. می توانید قیمت محصول گیاهی حالت دهنده مو را از کارشناسان آموزشگاه آرایشگری جهان مو دریافت کنید.

بهترین انتخاب جایگزین تافت مو

خرید بهترین محصول حالت دهنده مو

هنگامی که برای خرید بهترین محصول حالت دهنده مو اقدام می کنید، درخواهید یافت که به طور معمول، برندها از موادی استفاده می کنند که ظاهراً برای سلامتی و محیط زیست ما بهتر است، از جمله جایگزین های سیلیکون و SLS، و در نهایت فرمول هایی طراحی می کنند که فراتر از روغن مو هستند. در اینجا بهترین حالت دهنده و درمان های وز شدن مو به همراه اسپری های نمک آورده شده است.

بهترین انتخاب جایگزین تافت مو | محصول گیاهی به جای تافت مو | قیمت محصول گیاهی حالت دهنده مو

عصاره حالت دهنده Reverie RAKE

این بهترین انتخاب جایگزین تافت مو است که ترکیب زیبای اسانس های موجود در مومیایی حالت دهنده Reverie بوی خوش مو را به شما می بخشد و به موهایتان نیز کمی چسبندگی می بخشد. بافت آن بیشتر نرم است تا آن را برای موهای با هر ضخامتی عالی کند. مقدار کمی را به کف دست خود اضافه کنید، آنها را به هم بمالید و محصول را روی انتهای موهای مرطوب یا خشک پخش کنید.

Rahua Leave-in Treatment

این محصول گیاهی به جای تافت مو بوده و برای همه انواع مو مناسب است، عملکرد سه گانه ای دارد و درعین حال به تارهای بی براق آن ها را تغذیه می کند و درخشندگی و بافت می بخشد. عطر پالو سانتو با قوام غنی و خامه‌ای خود، کمی به شما کمک می‌کند تا رایحه‌ای خوش به شما بدهد. این محصول، برای صاف کردن مو ها عالی است.

اسپری نمک دریایی Captain Blankenship Sailor

این بهترین انتخاب جایگزین تافت مو ، عاری از سولفات ها، پارابن ها، عطرهای مصنوعی، فتالات ها و تریکلوزان، نمک دریای مرده و اسانس های موجود در این اسپری برای تازه کردن رشته های روز دوم کار می کند. در حالی که ظاهراً یک شامپوی خشک و ترکیبی نمک اسپری است، به یک محصول کاملاً متفاوت تبدیل می شود. بادرنجبویه احیاکننده است، نمک آن را نگه می‌دارد و عصاره ‌های گیاهی اندکی احیای حالت دهی را به موها می دهد. قیمت محصول گیاهی حالت دهنده مو کاملا مقرون به صرفه است.

Love Beauty and Planet Coconut Milk

اسپری مو Love Beauty و Planet که بدون پارابن، سیلیکون، الکل و رنگ ساخته شده است، گیاهی، بدون ضرر و دوستدار محیط زیست است. این محصول گیاهی به جای تافت مو ، به جای گازهای گلخانه‌ای قابل اشتعال از فشار هوا تغذیه می‌کند، محصولات حیوانی و آزمایش‌ های حیوانی را حذف نمی‌ کند و با یاسمن، روغن نارگیل ارگانیک و شیر نارگیل طبیعی فرموله شده است. روغن نارگیل به عنوان یک عامل نرم کننده طبیعی عمل می کند در حالی که شیر نارگیل موها را تغذیه می کند. این یک جایگزین عالی و طبیعی تر برای اسپری موی سنتی و انواع تافت مو است.

بهترین انتخاب جایگزین تافت مو | محصول گیاهی به جای تافت مو | قیمت محصول گیاهی حالت دهنده مو

روغن موی Playa

این روغن موهای معمولی شما نیست، روغن موی پلایا بیشتر شبیه یک سرم و بهترین انتخاب جایگزین تافت مو است. ترکیبی با بوی ساحلی از روغن نارگیل، کوکوی، تخمه آفتابگردان و زردآلو، انعطاف پذیری مغذی اما سبکی را برای موها فراهم می کند و آن را برای موهای تکه تکه، شل یا دسته های وز شده سفت عالی می کند. نه تنها به حرکت و درخشندگی موهای شما می ‌افزاید، بلکه از موها در برابر عناصری مانند کلر و عوامل استرس ‌زای محیطی محافظت می‌کند. قیمت محصول گیاهی حالت دهنده مو را از جهان مو دریافت کنید.

اسپری روغن خشک نئون لایت R+Co

اسپری روغن خشک نئون لایت R+Co

در حالی که R+Co  صددرصد طبیعی نیست، بهترین اسپری براق کننده بدون سیلیکون است که تا به حال امتحان شده است. این که محصول گیاهی به جای تافت مو می باشد، دارای روغن‌های گل پامچال، زیتون، دانه آندروبا و روغن‌های دانه مارولا پوششی محافظ بدون سیلیکون‌های چسبنده به مو می‌دهند و رایحه‌ای چوبی و خنثی نسبت به جنسیت به مو می‌دهند که این رایحه را در بین همه محبوب می ‌کند. از آن برای تکمیل موهای حالت داده شده استفاده کنید یا به موهای کدر روزانه کمی درخشندگی اضافه نمایید.

This Is Comb The Oil

عسل و مو معمولاً با هم مخلوط نمی شوند، اما این روغن توسط This Is Comb یک استثناء باشکوه است. عسل مانوکا از طریق روغن زیتون دم کرده مانوکا تحویل داده می شود، با روغن مانوکا که از درخت مانوکا استخراج می شود تقویت شده است. این روغن بهترین انتخاب جایگزین تافت مو است و در ترکیب با سایر روغن های گیاهی مانند دانه جوجوبا، دانه کلم بروکلی، عصاره اسطوخودوس و رزماری، موها را بدون سنگین کردن آن ها تغذیه می کند. کمی روی موهای خیس، نوک موهای خشک و یا برای رفع موخوره و پف کردن موها استفاده کنید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب

کانتورینگ مردانه | هزینه کانتورینگ صورت | نحوه کانتورینگ مردانه
مطالب
هما ادهمی

کانتورینگ مردانه

کانتورینگ مردانه | هزینه کانتورینگ صورت | نحوه کانتورینگ مردانه کانتورینگ مردانه صورت، روشی است که ظاهر کلی چهره شما

ادامه مطلب »