آموزشگاه آرایشگری مردانه جهان مو

بهترین خمیر ریش | ژل اصلاح مردانه

بهترین خمیر ریش

این یک واقعیت روشن است که صورت شما، بدون استفاده از بهترین خمیر ریش، کاملاً صاف و یکدست نیست. یک مدل خوب می‌تواند موهای صورت را به ریش‌هایی خوش‌فرم، با ظاهری براق و خوش‌بو تبدیل کند. ژل اصلاح مردانه که مانند یک نرم کننده عمل می کند، محصولی عالی برای کمک به نرمی و ابریشمی ماندن صورت است. از آنجایی که آنها با موادی ساخته شده اند که اغلب به همان اندازه برای پوست مفید هستند، برای به حداقل رساندن خارش و جلوگیری از شوره در ریش نیز عالی می باشند.

بهترین خمیر ریش

لیست بهترین خمیر ریش

در اینجا نمونه هایی از بهترین خمیرهای ریش را آورده ایم.

خمیر نرم ریش King C Gillette

این خمیر ریش، بیشتر شبیه یک مرطوب کننده غلیظ است تا یک خمیر مومی شکل، آنقدر سبک است که بدون چربی بوده و با کره کاکائو مغذی، کره شی و روغن آرگان فرموله شده است. به لطف ترکیب کورمارین، رایحه‌ای دوست‌داشتنی دارد. به سرعت جذب می شود، برای ریش با هر طولی عالی است و با توجه به اینکه در یک ظرف بزرگ عرضه می شود، ارزش خریدن آن را نیز دارد.

ژل اصلاح مردانه Cedarwood Beard Balm

ژل اصلاح مردانه شرکت Brighton Beard کاملاً به مفهوم سنتی، یک مومیایی کننده ریش است که از نظر بافت نسبتاً جامد بوده و برای ذوب شدن به نوک انگشتان گرم نیاز دارد. این خمیر ریش، در چندین ترکیب عطر موجود است، اما این نوع ماندارین و چوب سدر، دارای رایحه ای دوست داشتنی، تازه و کمی کره ای مرکباتی است که فوراً موهای صورت را تازه می کند، در حالی که کره شی و روغن جوجوبا حالت دهندگی را فراهم می کند.

بهترین خمیر ریش

بالم ریش اصلی بولداگ

بولداگ در تولید وسایل نظافت عالی است. مرطوب کننده اصلی آن به ویژه خوب است و این خمیر نرم ریش یکی از گزینه های آنهاس که دارای طرفداران زیادی است این ژل اصلاح مردانه، بافتی ضخیم و خامه ای داردو چسبندگی سبکی را ایجاد می کند.

در حالی که آلوئه ورا، کره شی و چای سبز آنتی اکسیدانی آن را به همان اندازه که برای پوست مفید است، برای مو نیز مفید می کند. این خمیر مناسب ریش، ساخته شده از مواد طبیعی مانند اسطوخودوس و بدون تاثیرگذاری منفی است و مطابق با تعهد بولداگ به محیط زیست ساخته شده و ظرف پلاستیک بازیافتی داشته و وگان پسند نیز هست.

قیمت خمیر ریش

می توانید بهترین خمیر ریش را پس از دریافت راهنمایی های مناسب از کارشناسان جهان مو تهیه کنید. در خصوص فرمولاسیونی عالی متناسب با نوع پوست خود، از آنها مشورت بگیرید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب