آموزشگاه آرایشگری مردانه جهان مو

بهترین مدل ریش برای صورت گرد | انواع ریش صورت های گرد

بهترین مدل ریش برای صورت گرد

انتخاب بهترین مدل ریش برای صورت گرد ، شاید برای شما چندان آسان نباشد. زیرا مدل ریش متناسب با فرم صورت شما بسیار مهم است. اگر مردی با صورت بلندتر و لاغرتر هستید، انتخاب مدل ریش آسان است. اکثر ریش ها با این فرم صورت مناسب هستند. با این حال، اگر صورت گرد دارید، گزینه های شما می تواند محدودتر باشد.

تماس با ما

بهترین مدل ریش برای صورت گرد

نکته کلیدی در بهترین مدل ریش برای صورت گرد

دو جنبه کلیدی جهت بهترین مدل ریش برای صورت گرد وجود دارد که شامل افزایش طول صورت به جای عرض و جستجوی طرح های زاویه دار برای ایجاد ظاهری تراشیده تر است. اما چگونه می توان فهمید که صورتی گرد دارید؟ برای تشخیص گرد بودن صورتتان، باید پیشانی، کناره های صورت و چانه خود را در نظر بگیرید.

به طور کلی، صورت گرد دارای ویژگی های کوتاه است، به این معنی که تقریباً اندازه طول یا عرض آن یکسان است. توجه به این نکته مهم است که اگرچه سایر اشکال صورت مانند قلب و مربع شکل کوتاه‌تر هستند، اما ویژگی متمایز صورت گرد این است که زوایای تیز ندارد.

 اگرچه نمی توانید به یکباره آن را اجرا کنید، اما برخی از اصول اولیه وجود دارد که به شما کمک می کند تا به تغییر شکل موها خود، تسلط داشته باشید. اگر آنها را به طور کامل دنبال کنید، می توانید سبک ها و بافت های فر مختلف را آزمایش کنید.

بهترین مدل ریش برای صورت گرد

سه بخش صورت در تعیین صورت های گرد

در اینجا 3 نکته وجود دارد که باید هنگام انتخاب انواع ریش صورت های گرد در نظر بگیرید:

پیشانی: مردی با صورت گرد دارای پیشانی گرد است. علاوه بر این، پیشانی بسیار کوتاه دارد.

کناره های صورت: با صورت گرد، کناره های صورت کمی به سمت بیرون منحنی می شوند. این ویژگی باعث ایجاد توهم صورت گرد می شود که با انتخاب بهترین مدل ریش برای صورت گرد ، می توان آن را محو نمود.

چانه: چانه گرد که با خط فک گرد مشخص می شود، نشانه ای از صورت گرد است. چانه کوتاه تر از حد متوسط است.

بهترین مدل ریش برای صورت گرد

انواع ریش صورت های گرد

در اینجا به برخی از مدل ها و انواع ریش صورت های گرد می پردازیم.

سبک ریش هالیوودی

سبک ریش هالیوودی به عنوان ریش بلند نیز شناخته می شود. این بدان دلیل است که اساساً یک مدل بدون لبه بوده اما به ریش متصل است. اگر نمی خواهید ریش کامل داشته باشید، این مدل ریش، مناسب شماست.

DUCKTAIL

این یکی از سبک های مناسب برای مردان صورت گرد است. در پایین نوک تیز داشته و ظاهر طولانی تری به صورت شما می دهد. با اینکه ریش پر به نظر می رسد، گونه ها کمی کوتاه شده اند.

CLASSIC FULL

اگر از علاقه مندان به ریش کامل هستید، این استایل شماست. می ‌توانید اجازه دهید ریش ‌تان آزادانه و بدون هیچ مدل ‌سازی خاصی رشد کند. این یکی از بهترین مدل ریش برای صورت گرد می باشد. برای دریافت آموزش های انواع ریش صورت های گرد ، می توانید با کارشناسان جهان مو در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب