آموزشگاه آرایشگری مردانه جهان مو

بهترین ماسک صورت برای جوش

بهترین ماسک صورت برای جوش

آکنه یا جوش در بزرگسالان، چیزی است که بسیاری از افراد تا دهه 30، 40 و حتی 50 سالگی با آن دست و پنجه نرم می کنند و دلایل آن می تواند در افراد مختلف، به شکلی متفاوت بروز کند. این می تواند به دلیل تغییر آب و هوا یا شاید تغییرات هورمونی باشد. شاید استرس دارید، یا به رژیم غذایی یا ژنتیک مربوط باشد. بدون توجه به علت، حتی اگر در حال حاضر یک روال روزانه مراقبت از پوست برای مبارزه با آکنه داشته باشید، لازم است که از بهترین ماسک صورت برای جوش استفاده کنید.

بهترین ماسک صورت برای جوش

خرید بهترین ماسک صورت برای جوش

هنگام خرید بهترین ماسک صورت برای جوش ، برخلاف سایر محصولات ضد جوش، یک ماسک صورت خوب می‌تواند به بیرون کشیدن چربی اضافی و ناخالصی‌ها از پوست کمک کند که از جوش‌های جدید جلوگیری خواهد کرد. ماسک ‌های آکنه می‌ توانند جوش‌های شما را مستقیماً با استفاده از موادی مانند اسید سالیسیلیک یا بنزوئیل پراکسید درمان کنند، یا  با آبرسانی و تسکین سوزش ایجاد شده، درمان کنند. با گزینه های بسیار زیادی در بازار، یافتن فرمولی مناسب برای نوع پوست شما و بهترین ماسک صورت برای جوش ، بسیار مهم است.

در نظر داشته باشید که هنگام تهیه این ماسک های فوق العاده، مواد تشکیل دهنده مناسب را انتخاب کنید. روغن درخت چای، بنزوئیل پراکسید، نیاسینامید، گوگرد و لایه بردارهای شیمیایی مانند اسیدهای سالیسیلیک یا گلیکولیک می توانند مفید باشند. فرمولی را پیدا کنید که به خوبی کار کند.

ماسک های خاک رس یا لایه بردار معمولاً برای پوست های مستعد آکنه ترجیح داده می شوند، زیرا برخی از ماسک های ورقه ای می توانند منافذ را مسدود کنند. اما برای کسانی که با خشکی بیش از حد سر و کار دارند، برخی از ماسک های ورقه ای ممکن است مفید باشد. مانند بسیاری از محصولات جدید، لازم است که بهترین ماسک صورت برای جوش را ابتدا تست کنید.

ماسک مناسب پوست صورت

سازگاری با پوست شما، نکته کلیدی است. اگر پوست خشک تری دارید، از ماسک زدن بیشتر سود خواهید برد. جوش های فعال می توانند از فرمول های آرام بخش در هنگام جوش زدن، سود ببرند. اما مراقب ماسک های صورت با لایه بردار باشید، زیرا در صورت استفاده مکرر می توانند تحریک کننده باشند. انتخاب ماسک مناسب پوست صورت ، مهم ترین نکته ای است که در مراقبت از پوست خود با آن مواجه خواهید بود.

بهترین ماسک صورت برای جوش

انتخاب بهترین ماسک های صورت

ماسک خاک رس پاک کننده منافذ معدنی ویشی

این بهترین ماسک صورت برای جوش است و برای مبارزه با آکنه می توانند موثر باشد. برند فرانسوی ویشی بهترین عملکرد را دارد، به همین دلیل است که ماسک تصفیه کننده آن برای افرادی که پوست حساسی دارند، بسیار ملایم و بی خطر است. با استفاده از دو نوع خاک رس، مانند یک آهنربا برای جذب کثیفی، آلودگی، آرایش و ناخالصی ها عمل می کند و پوست را پوششی مات و نرم می بخشد.

این ماسک با آلوئه ورا، به علاوه آب آتشفشانی ویشی که از آتشفشان های فرانسوی تهیه شده است، فرموله شده است. این ماده اختصاصی حاوی 15 ماده معدنی ضروری برای کمک به تقویت سد پوست و محافظت از آن در برابر عوامل مخرب محیطی مانند اشعه ماوراء بنفش و آلودگی است.

ماسک تسکین دهنده آکنه Perricone MD

این ماسک خاک رس که بهترین ماسک صورت برای جوش است از Perricone MD همراه با موادی همچون اسید سالیسیلیک (یکی از ملایم‌ترین مواد پاک‌کننده اسفنج موجود) و خاک رس بنتونیت است که منافذ را باز می‌کنند و روغن اضافی را جذب می‌نماید، در حالی که عصاره گیاه بید قرمزی را به سرعت کاهش می‌دهد. از آنجایی که این ماسک بسیار ملایم است، می توانید با خیال راحت چندین بار در هفته از آن استفاده کنید تا پوست خود را کنترل کنید.

ماسک احیا کننده پوست PCA

: به لطف پاپایا، یک ماده قدرتمند مملو از آنزیم های فعال که به آرامی لایه برداری می کند تا پوست مرده، کثیفی و چربی را از بین ببرد، این ماسک صورت نه تنها آکنه را از بین نمی برد، بلکه پوست را درخشان می کند. این بهترین ماسک صورت برای جوش است که رخشش صورت را باعث شده و حاوی عسل و ویتامین E برای مرطوب کردن پوست و مبارزه با آسیب رادیکال های آزاد، به علاوه چای سبز برای تسکین سوزش و به حداقل رساندن التهاب است. می توانید مشاوره های لازم را از آموزشگاه آرایشگری جهان مو دریافت کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب