آموزشگاه آرایشگری مردانه جهان مو

بهترین کرم حالت دهنده مو | قیمت کرم حالت دهنده مو

بهترین کرم حالت دهنده مو

چه موهایتان را با سشوار صاف کنید یا بگذارید با یک برس، به آرامی خشک شود، کرم حالت دهنده موی خوب به معنای واقعی کلمه، باعث می شود این روند بسیار روان تر پیش برود. همانطور که تقریباً همیشه در مورد محصولات زیبایی صادق است، بهترین کرم حالت دهنده مو برای شما به نوع مو شما بستگی دارد. اما در کل، همه آنها با روغن‌های مرطوب‌کننده و روغن های گیاهی مغذی مانند روغن آرگان و روغن شی آغشته شده‌اند که می توان آن ها را با قیمت کرم حالت دهنده مو ی مناسب تهیه کرد. آموزشگاه آرایشگری جهان مو ، در این خصوص، راهنمایی های لازم را ارائه می نماید.

بهترین کرم حالت دهنده مو

برترین کرم حالت دهنده مو

بهترین کرم های حالت دهنده مو بیشتر از اینکه موهای شما را براق تر و برجسته تر نشان دهند، موثر هستند. برخی از مواد تشکیل دهنده مانند اسیدهای آمینه، کراتین و آنتی اکسیدان ها، بسته به فرمولی که انتخاب می کنید، در سطح عمیق تری برای بازیابی آسیب، جبران رطوبت یا محافظت از رنگ شما کار می کنند که در لیست برترین کرم حالت دهنده مو قرار می گیرند.

کرم Caviar Replenishing Moisture CC

آلترنا به عنوان CC cream ، علاوه بر کرم حالت دهنده، به عنوان یک درمان فشرده عمل می کند، بنابراین برای افرادی که از ابزارهای حالت دهنده گرما، رنگ، سفید کننده یا سایر روش های آسیب زا استفاده کرده اند، ایده آل است. در این بهترین کرم های حالت دهنده مو ، خاویار واقعی به شکل عصاره وجود دارد که سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 است که به بازسازی موهای خشک، بازسازی خاصیت ارتجاعی آن و جلوگیری از شکستگی در آینده کمک می کند.

کرم Moroccanoil بهترین برای موهای مجعد

قیمت کرم حالت دهنده مو در این برند به عنوان بهترین برای موهای مجعد ، 42 دلار است. این ویژگی دارای روغن آرگان را دارد که سرشار از اسیدهای چرب مغذی است، در حالی که یک عامل ضد الکتریسیته ساکن برای جلوگیری از موخوره کار می کند. با این بهترین کرم های حالت دهنده مو ، می توانید به فرهای خود کمک کنید شکل خود را حفظ کنند.

بهترین کرم حالت دهنده مو

کرم حالت دهنده استریت فیکساتور جان فریدا

اگر موهایتان را صاف می‌کنید یا سشوار می‌کشید، از این کرم حالت دهنده جان فریدا استفاده کنید تا براقی، درخشندگی و استحکام موهایتان را افزایش دهد. این محصول، به ویژه برای جلوگیری از موخوره های ناخواسته، حتی در محیط های مرطوب، موثر است. ضمن آنکه برای افرادی با انواع مو، از جمله موج‌دار و فر، مناسب است

کرم Living Proof

قیمت این کرم حالت دهنده، تنها 29 دلار است. این کرم حالت دهنده Living Proof با استفاده از مولکول ضخیم کننده اختراع شده خود، به داشتن موهای ظریف بدون سنگین کردن آن ها کمک می کند. این یک محصول فوق العاده است که شما موهای ظریفی می دهد و به عنوان بهترین کرم های حالت دهنده مو ، دارای طرفداران بسیاری است. می توانید برای استفاده از این کرم حالت دهنده، از کارشناسان آموزشگاه آرایشگری جهان مو ، راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

کرم مرطوب کننده سوپرشاین Oribe

این کرم مرطوب‌کننده Oribe Supershine موهای شما را براق، هیدراته و بدون وز می‌کند.کارکردهای آن فراتر از زیبایی شناسی نیز گسترش می یابد. در اینجا، ترکیبی از عصاره های گیاهی غنی از آنتی اکسیدان است که به محافظت از مو در برابر عوامل محیطی کمک نموده تا رنگ و درخشش مناسبی را ایجاد نماید.

این را هم باید در نظر داشت که اسیدهای آمینه در بهترین کرم های حالت دهنده مو ،  به حفظ رطوبت موهای شما کمک می کند. دو نوع کراتین برای بازگرداندن آسیب و ایجاد محافظت حرارتی نیز در این محصول، کار می کنند.

کرم حالت دهنده روغن آرگان Andalou Naturals

این کرم حالت دهنده Andalou Naturals، یکی از محصولات کمیاب مو می باشد که حاوی مواد ارگانیک تایید شده است. این محصول حاوی بسیاری از مواد گیاهی قدرتمند، از جمله روغن آرگان و کره شی برای نرمی، براقی و تغذیه موها می باشد. در حالی که یک ترکیب اسید آمینه به تقویت رشته های شکننده کمک می کند.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب