آموزشگاه آرایشگری مردانه جهان مو

بهترین سشوار حرفه ای آرایشگری | قیمت ابزارهای قوی آرایشگاه

بهترین سشوارهای حرفه ای آرایشگری

هنگام انتخاب بهترین سشوار حرفه ای آرایشگری، مهم است که به دوام و ماندگاری بالای آن فکر کنید. یک سشوار خوب باید کنترل سرعت و همچنین دکمه‌ شات خنک داشته باشد. این به شما کمک می کند تا به درخشندگی بیشتر موهای خود کمک کنید. شما می توانید برای دریافت مشاوره در خصوص قیمت ابزارهای قوی آرایشگاه، با کارشناسان جهان مو در ارتباط باشید.

بهترین سشوارهای حرفه ای آرایشگری

لیست بهترین سشوار های حرفه ای آرایشگری

اگر به دنبال لیست برخی از بهترین سشوار های حرفه ای آرایشگری هستید، در اینجا می توانید آنها را مشاهده کنید.

سشوار دایسون

این سشوار، به عنوان وسیله ای کاربردی بوده و دارای قیمت ابزارهای قوی آرایشگاه 429.99 دلار است. این دستگاه، قوی و سریع است و شش برابر سریعتر از اکثر خشک کن های موجود در بازار است. اگرچه گران است، اما هر بار خشک کردن سریع را به همراه دارد.

فناوری Supersonic به سشوار کشیدن سریع‌تر کمک می‌کند و کوتیکول را برای آسیب کمتر فشرده نگه می‌دارد. تنظیمات و دکمه‌های دما در Dyson برای استفاده آسان هستند و به شما اجازه می‌دهند تا کنترل عالی برای خشک کردن موها به طور موثر و حفظ یکپارچگی مو در حین خشک کردن داشته باشید. این یکی از بهترین سشوار های حرفه ای آرایشگری است.

بهترین سشوارهای حرفه ای آرایشگری

سشوار تخصصی سام ویلا لایت یونی

قیمت این دستگاه 189.95 دلار است. سشورا سام ویلا ،  به عنوان یک سشوار سبک وزن و قدرتمند توصیف می شود که در زمان کمتری نسبت به ابزارهای معمولی، ظاهری براق و درخشش ارائه می دهد. این دستگاه، دارای یک ژنراتور یون سرامیکی/تورمالین است که روی انواع موها برای خشک کردن، نرم کردن و صاف کردن موها کار می کند.

سشوار حرفه ای آرایشگری باترکاپ Drybar

قیمت ابزارهای قوی آرایشگاه در این مدل، 139.00 دلار است. این ابزار سبک وزن دارای فناوری یونی، دو تنظیم حرارتی است و حتی کیف حمل مخصوص به خود را دارد تا بتوانید هنگام سفر آن را با خود ببرید. شما می توانید این ابزارهای کارآمد را از فروشگاه های معتبر داخلی و خارجی با قیمت مناسب تهیه کنید. در خصوص امکانات بهترین سشوار حرفه ای آرایشگری، می توانید راهنمایی های بیشتر را از جهان مو دریافت کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب