آموزشگاه آرایشگری جهان مو

چگونه یک آرایشگر حرفه ای شویم

چگونه یک آرایشگر حرفه ای شویم

علاقه ، اولین قدم برای آموزش آرایشگری و آموزش گریم سینمایی

برای اغاز حرفه ی آموزش آرایشگری و پیرایش، از سطوح پایین که همان کار در سلمانی های مردانه میباشدتا مراحل بالاتر که آموزش گریم سینمایی میباشد ،اولین لازمه آن است که شما در خود احساس علاقه نسبت به این هنر داشته باشید یا این احساس علاقه را در طول زمان در خود ایجاد کنید،از نظر خیلی از ادم ها این حرفه بسیارجذاب است و باعث ایجاد علاقه در بسیاری از آدمها میشود به دلیل کار کردن با انواع مختلف جنس موهای متفاوت و رنگ های مختلف و تنوع چهره ها و فرم های صورتی که شما پس از شناخت کامل آن باید بهترین حالت مدل مو و ریش و سیبیل و رنگ را برای آن در نظر بگیرید.

چگونه یک آرایشگر حرفه ای شویم

دقت، دومین قدم در آموزش آرایشگری میباشد

برای یک آرایشگر و استاد آرایش و پیرایش دقت جزو  مهمترین اصول آموزش آرایشگری مردانه  است چه در آموزش پیرایش مردانه درجه 1یا آموزش پیرایش مردانه درجه 2،در مراحل بالاتر مانند مرحله آموزش گریم سینمایی این دقت باید دوبرابر شود.

مهارت کسب کنید

اصل سوم در یادگیری هنر آرایشگری مهارت میباشد یعنی شما علاوه بر علاقه و دقت باید مهارت لازم را گام به گام به کار ببرید. برای آموزش آرایشگری مردانه باید به بهترین اموزشگاه ارایشگری مردانه مراجعه کنید وسعی کنید تمام اصول و فنون مهارتی را از استاد آموزش خود کسب کنید.

 

بالاترین مرحله ی آموزش آرایشگری مردانه،آموزش گریم سینمایی می باشد.

شاید برای همه ی ما پیش آمده باشد هنگامی که به تماشای یک فیلم سینمایی مینشینیم پس از اتمام اصلا بازیگران آن را به علت تغییر چهره آنان نشناسیم یا پس از شناخت آنان با تعجب فکر کنیم چگونه ممکن است انقدر چهره ی انسان عوض شود.

تمام این تغییراتی که مشاهده کردید پدیده ای فرازمینی نیست و شما نیز میتوانید با علاقه و.پشتکار خود و با گذراندن دوره آموزش گریم سینمایی نزد یک استاد ماهر آنرا روی مدل های خود به نمایش بگذارید.

مراحل مختلف آموزش گریم سینمایی شامل مراحل زیر می باشد.

1-مرحله مقدماتی

2-مرحله نیمه حرفه ای

3-مرحله حرفه ای

قبل از شروع به توضیح این مراحل این نکته را دقت داشته باشید شما در آموزش آرایشگری مردانه حتما باید ابتدا آموزش پیرایش مردانه درجه 2،سپس آموزش پیرایش مردانه درجه 1 و در نهایت به دنبال آموزش گریم سینمایی و مراحل آن در اموزشگاه ارایشگری مردانه باشید.

1 مرحله مقدماتی در آموزش گریم سینمایی :

*متعادل سازی همراه چهره آرایی

*جوان سازی چهره به وسیله ی لیفتینگ و استفاده از سایه ها.

*چهره ارایی فرم های مختلف صورت (چهره گرد،چهره کشیده..)

*آرایش تخصصی داماد

2 مرحله نیمه حرفه ای آموزش گریم سینمایی :

*شناخت وسایل گریم زیبایی برای شناخت زیبایی چهره .

*ترکیب رنگ های مختلف و انتخاب فون مناسب و طرز زدن آن در انواع مختلف فرم صورت.

*شناخت آناتومی صورت.

*قرینه سازی صورت با سایه روشن برای زیباسازی بینی-چانه-ابرو-گونه و……

*گریم های فانتزی-دلقک-آدم فضایی-

3مرحله حرفه ای آموزش گریم سینمایی:

*درست کردن چشم ژاپنی-چینی-مغول

*گریم سه بعدی و وصل قطعه

*قالب گیری و ساخت ماسک و قطعه

*نامتعادل سازی برای گریم ترسناک و گریه و حالت چهره زشت.

آرایشگری یک رشته پولسازی

در نتیجه اگر شما علاقه و مهارت و اصول کسب و کار و مشتری مداری را چاشنی حرفه آرایشگری کنید و با ارتباط درست با مشتری خود بر رقبای خود پیروز شوید این رشته بسیار پردرآمد برای شما خواهد بود.

آرایشگری یک رشته پولساز

یکی دیگر از وظایف آموزشگاه ارایشگری مردانه  باسابقه که دارای مدارک بین المللی است،آموزش این اصول مشتری مداری است به گونه ای که مشتری تحت هیچ شرایطی به سراغ رقبای شما نرود .

البته شما نیز باید با ساز مشتری برقصید! بد اخلاقی نکنید و تا حد ممکن سعی کنید خواسته های آنان را برآورده کنید تا در عرصه آموزش آرایشگری حتی به شاگردان خود موفقیت چشمگیری داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *