آموزشگاه آرایشگری مردانه جهان مو

مدل موی رنگ شده مردانه

مدل موی رنگ شده مردانه

مدل موی رنگ شده مردانه به صورت سالانه تغییر می کند و نمونه های جدید در اوایل سال جدید میلادی در سراسر جهان وایرال می شوند. نمونه موهای رنگ شده مردانه اغلب توسط سلبریتی ها و سپس توسط رسانه های فعال در حوزه مدلینگ در سراسر جهان فراگیر می شوند. توجه داشته باشید که برخی از مدل موهای رنگ شده مردانه در سال های متوالی ترند هستند و استفاده از آن ها همانند رنگ سفید و مشکی در پوشاک، هیچ گاه از مد نمی افتد. در ادامه قصد داریم مدل رنگ موی مردانه وایرال شده در سال جدید را به صورت کامل در طیف های مختلف بررسی کنیم؛ با مجله آموزشگاه آرایش و پیرایش مردانه جهان مو همراه باشید.

بهترین مدل موی رنگ شده مردانه

بهترین مدل موی رنگ شده مردانه

موی رنگ شده مردانه سفید

مدل موی رنگ شده مردانه سفید

مدل مو رنگ شده مردانه زیتونی

مدل مو رنگ شده مردانه زیتونی

زیباترین موی رنگ شده مردانه قرمز

مدل موی رنگ شده مردانه قرمز

مدل رنگ موی مردانه

برای انتخاب رنگ مو بهتر است به رنگ پوست و رنگ موی طبیعی و سایر ویژگی های ظاهری تان توجه داشته باشید. سپس رنگ مویی مناسب را برای رنگ زدن موهای خود انتخاب نمایید. اگر رنگدانه موی شما قرمز است بهتر است از رنگ ها با تن گرم برای رنگ کردن موهای خود استفاده نمایید. اگر رنگدانه موهایتان قرمز نیست می توانید از رنگ موها با تن سرد استفاده نمایید.

توجه به تن پوست برای انتخاب رنگ نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. اگر تن پوست شما گرم می باشد بهتر است از رنگ موی مشکی یا قهوه ای برای رنگ کردن موهای خود استفاده نمایید. اگر تن پوستی سرد دارید بهتر است برای رنگ کردن موهایتان از رنگ موی روشنی که متناسب با رنگ پوست تان است استفاده نمایید. برای تشخیص تن پوست به رنگ های زیر پوستی روی ساعد خود توجه کنید. اگر این رنگ ها آبی هستند رنگ پوست شما سرد است و اگر این رنگ ها سبز هستند رنگ پوست شما گرم است.

توجه داشته باشید که بعد از انتخاب رنگ موی مورد نظر خود باید رنگ موها را به درستی با یکدیگر ترکیب نمایید. زیرا عدم ترکیب صحیح رنگ ها با یکدیگر باعث می شود تا رنگ موهایتان نامطلوب به نظر برسد بعد از آغشته کردن موها به رنگ باید موها را شانه بزنید تا رنگ مو به صورت یکنواخت روی موها پخش شوند. مدت زمان مناسب مکث برای رنگ مو نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. در صورت تمایل می توانید در قسمتی از موهایتان هایلایت ایجاد کنید که در این صورت رنگ هایلایت باید با رنگ موی شما مطابقت و همخوانی داشته باشد تا جذابیت ظاهری تان تکمیل شود. (منبع)

مدل رنگ موی مردانه شیری

مدل رنگ موی مردانه شیری

جدیدترین مدل موی رنگ شده نقره ای (طوسی)

مدل موی رنگ شده نقره ای (طوسی)

جذاب ترین مدل موی رنگ شده مردانه سبز

مدل موی رنگ شده مردانه سبز

مدل رنگ موی مردانه آبی

مدل رنگ موی مردانه آبی

مدل موی رنگ شده ترکیبی

مدل موی رنگ شده ترکیبی

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *