آموزشگاه آرایشگری جهان مو

رازهای گریم سینمایی

رازهای گریم سینمایی

می‌خواهید از پوست خود مراقبت کنید؟‌ از ادغام کردن گریم سینمایی و درمان پوستتان نترسید. این حرف نیکی دی‌روئست است، آرایشگری که مدل‌ها را برای عکاسی آماده می‌کند. این آرایشگر سابقه همکاری با برند نایک و کالوین کلین را دارد:« اگر شب‌ سختی داشتید و صبح حلقه‌های سیاه دور چشمتان می‌بینید، نگران نباشید. حقه ساده‌ای از گریم سینمایی به کمکتان می‌آید و مقدار کمی کانسیلر بردارید و با کرم دور چشم مخلوط کنید. نتیجه‌اش بد نیست. درواقع حالا یک فرمول رقیق‌تر برای استفاده دارید».

کم، زیاد است

گریم سینمایی بر صورت مردها خوب می‌نشیند، و راز آن اینجاست: صورت مردها به شکل طبیعی، ترکیب برجسته‌تری دارد. وقتی شما همچین صورتی را آرایش می‌کنید، به مراتب نمایشی‌تر و مشخص‌تر به نظر می‌آید. معنی این حرف متعادل سازی چهره با مواد آرایشی است. دی‌روئست معتقد است:« استفاده از یک روش ظریف، انتخاب ماهرانه‌ای برای ساختن سخت‌ترین ظاهر ممکن است». همیشه با مقدار کمی از محصول شروع کرده و بنای آرایش را بر آن بگذارید.

راز گریم سینمایی: پخش کنید

وقتی از  کرم برای گریم سینمایی استفاده می‌کنید، همیشه مقدار کمی از آن را برای استفاده جدا کنید. سپس به آرامی روی پوست پخشش کنید. این کار را تا جایی ادامه بدهید که کرم کاملا ناپدید می‌شود. اگر شما از مواد آرایشی درست و رنگ مناسب استفاده کنید، این حالت پیش نمی‌آید که مواد گریم سینمایی بر گردن هنرپیشه پخش شوند. حرف ما را باور کنید، آخرین چیزی که می‌خواهید در زمان بیرون فرستادن مشتری ببینید، ردپای آرایش روی گردنتان است.

نشانه‌ها را پنهان کنید

گریم سینمایی با چالش‌هایی رو به روست. مواظب باشید کرم پوشاننده یا ضد آفتاب درون ابروها نرود. ریش‌ و سبیل هم نقاطی از صورت هستند که ممکن است آرایش را به خود بگیرند. بعد از اینکه محصول آرایشی را روی پوست استفاده کردید، با برس مخصوص ریش آن را شانه کنید. این کار اضافه آرایش را پاک و از جمع شدن پودر یا کرم جلوگیری می‌کند.

 

پنهان کردن در گریم سینمایی

تمام برس‌ها را مصرف نکنید

شما برای ایجاد یک ظاهر آراسته، واقعا به حمل کردن برس‌های آرایش و انواع پدها نیاز ندارید. یک سرانگشت تمیز، تمام چیزی است که برای پخش کردن آرایش روی صورت خود نیاز دارید. اگر یک لکه روی پوستتان دارید، با انگشتی که مقدار کمی کرم دارد آن نقطه را لمس کنید. بعد به آرامی ضربه بزنید تا کرم وارد پوست شود. این روش از گریم سینمایی لکه‌ها را می‌پوشاند.

یک ریش کامل ساختنی است، نه طبیعی

یک ریش تکه تکه، می‌تواند پاشنه آشیل هر مرد آراسته‌ای باشد. برای مرتب نشان دادن ریش نیازی به هزینه‌های عمل جراحی نیست. گریم سینمایی یک راه حل ساده دارد: از مداد یا سایه ابرو استفاده کنید. این دو وسیله هر جای خالی که بین ریش وجود دارد را می‌پوشاند. دقت کنید که هرگز یک خط مستقیم (مثل خط ریش) بر صورت خود نکشید. چون نتیجه این کار مصنوعی، ساختگی و حتی مسخره به نظر می‌آید. بعد از پر کردن تمام نقطه‌های خالی‌، با یک شانه مخصوص ریش را مرتب کنید. حالا یک ریش پرپشت و طبیعی را می‌بینید که بر صورت شما جا خوش کرده است!

گریم سینمایی

سلامت اصل است

هر آرایشگر آشنا با گریم سینمایی توصیه می‌کند: مراقبت از پوست، حاکم بلامنازع آرایش است. اگه نمی‌خواهید در روز عروسی این جمله را بشنوید«خدایا! واقعا آرایش کردی؟» یا «این گریم داماده یا آرایش عروس؟» باید از امروز به سلامت پوست خود اهمیت دهید. قبل از اینکه شروع به امتحان مواد آرایشی کنید، در بازی مراقبت از پوست حرفه‌ای شوید. مدل موهای ۲۰۱۹ را امتحان و تغذیه‌تان را سالم‌تر کنید. هرچقدر پوست شما بانشاط‌تر باشد،‌ آرایش کمتری نیاز دارد. طبیعی‌تر به نظر می‌آیید و گریم سینمایی‌تان واقعی‌تر است.

منبع: haffpost

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on print
آموزش ترمیم مو

آموزش ترمیم مو

آموزش ترمیم مو موهای بسیار آسیب دیده باعث ایجاد ترک در لایه بیرونی یا کوتیکول می شوند. هنگامی که کوتیکول

ادامه »
آموزش گریم سینمایی

آموزش گریم سینمایی

آموزش گریم سینمایی تبدیل شدن به یک آرایشگر گریمور سینمایی، به شما امکان می دهد با بازیگران و کارگردانان فیلم همکاری کنید.

ادامه »