آموزشگاه آرایشگری جهان مو

منتخب مدل موهای 2019

برش زنبوری _ مدل حاکم در مدل های 2019

جدیدترین مدل موهای 2019 در دست پسرهای خوش‌قیافه هالیوود است. زین مالیک و بروکلین بکهام، از تیغ برای آرایش موهاشون استفاده می‌کنند. این ظاهر مینیمالیستی بیشتر از چیزی که انتظار می‌رفت بین جوان‌های آمریکایی جا باز کرد و محبوب شد. سبک شدن برای روح‌های شجاعی که می‌خواهند پا جای پا جیدن اسمیت و فرانک اوشین بگذارند، جدیدترین مد است. و یادتون باشد که این مدل مو، طیف رنگ‌های مختلفی را به نمایش می‌گذارد. پس تنها به رنگ مشکی اکتفا نکنید.

وقتی که با آرایشگری درباره مدل موهای 2019 صحبت می‌کنید، از او بخواهید که موهای قسمت جلو را سه یا دو سانت کوتاه کند. بعد از آن یک سانت کوتاه کردن موهای پشت سر، تناسب لازم رو ایجاد می‌کند. این کار مجموع موها را باریک نشان می‌دهد. یک سایه کوتاه درست می‌کند و همچنین مدل مو تمیز‌تر به نظر می‌آید.

آرایشگری

بازگشت به دهه 90

مدل موهای 2019 سال گذشته افرادی را شاهد بود که دوباره به استقبال مدل موی بلند رفتند. این مدل موی متوسط و تیکه تیکه متعلق به دهه نود میلادی است. دیدن آدمی با این ظاهر قدیمی، شاید باحال‌ترین چیزی باشد که اطرافمان می‌بینیم. بهترین نمونه‌های تیموتی شالامت و میلو ونتیمیجلیا هستند که دلرباترین مدل موهای 2019 را بر فرش قرمز نمایش دادند.

از آرایشگر بخواهید تا موهای جلو را بلند نگه دارد. این کار باعث می‌شود وقتی موهای پشت سر تیکه تیکه زده شد، بتوانید موها را پشت گوش مرتب کنید. اگر به دنبال باحال‌ترین شکل این مدل هستید موهای جلو را تا چانه نگه دارید. این ظاهر به  مردانی می‌آید که موهایی پرپشت و موج‌دار دارند. اما این حالت را می‌شود با محصولات آرایشی هم ایجاد کرد.

مدل موهای 2019

The Peaky Blinder – این گنگسترهای دوست‌داشتنی

بیشترین تاثیر بر مدل موهای 2019 را سریال پیکی بلایندر داشته است. این تاثیر معمولا گریم سینمایی بر دیای مد است. کیلیان مورفی، نقش اول را به عنوان سردسته یک باند گنگستر بازی می‌کند. موهای کوتاه شده مورفی با چند تیکه موی جدا در جلو، کنار و پشت سر به نماد این سریال تبدیل شده. مدلی که در ظاهر تام هاردی و چارلی هونام هم آن را می‌بینیم.

مدل‌های سنتی، مو را به دو دسته تقسیم می‌کنند. در این سبک بیشترین وزن و حجم مو در قسمت جلوی سر جمع می‌شود. اما طراحان این سریال برای ساختن یک ظاهر مدرن، تصمیم گرفتند تمام قسمت‌های مو، یک دست و هم سطح باشند. برای داشتن یکی از مدل موهای 2019 کافی است هر چند هفته یک بار کناره‌ها را کوتاه کنید. یادتان باشد بهترین لحظه برای شکل دادن به موها زمانی است که به تازگی آنها را شستید. از اسپری و شانه استفاده کنید. و اگر دنبال ایستایی و یکدستی بیشتر هستید یک ماسک مخصوص مو بخرید.

Businessman Cut – مدل موهای 2019 در دنیای تجارت

مدل موهای کلاسیک معمولا کوتاه‌ترند. اما مدل موهای 2019 نمونه‌های دیگری هم برای نمایش دارد. اد وستیک مثال خوبی است که یک برش حرفه‌ای می‌تواند این قانون را بشکند.

The Undercut – فاتحان شکست ‌ناپذیر

Undercut نقشی پررنگ در مدل موهای 2019 داشت. سبک کلاسیک در دو طرف تیغ خورده و قسمت پشت بلندتر است. اما مدل جدید این سبک هدف‌های متنوع‌تری را دنبال می‌کند: یکدست در پشت، یک برش باریک در کناره با موهایی که به شکل طبیعی فر هستند. Undercut می‌تواند در هر جنگ بی‌نهایتی برنده شود! تنوع این مدل با دو برش ایجاد می‌شود. زیبایی آندرکات در موهای موجدار بالا و سایه‌هایی است که بر پوست ایجاد می‌شوند. این ظاهر به لایه‌های مو تکیه دارد که کم کم کوتاه‌تر می‌شوند. اگر می خواهید که مثل دیوید بکهام به نظر بیایید، از محصولات مخصوص موی کوتاه استفاده کنید. مدل موهای 2019 را می‌توانید با موس‌های مخصوص بر موی خود اعمال کنید. این مدل یکی از شیک‌ترین انتخاب‌ها برای گریم داماد است.

مطالب تصادفی

آموزش ترمیم مو

آموزش ترمیم مو

آموزش ترمیم مو موهای بسیار آسیب دیده باعث ایجاد ترک در لایه بیرونی یا کوتیکول می شوند. هنگامی که کوتیکول

بیشتر »
آموزش گریم سینمایی

آموزش گریم سینمایی

آموزش گریم سینمایی تبدیل شدن به یک آرایشگر گریمور سینمایی، به شما امکان می دهد با بازیگران و کارگردانان فیلم همکاری کنید.

بیشتر »