آموزشگاه آرایشگری جهان مو

منتخب مدل موهای 2019

چرا از مدل موهای 2019 حرف می‌زنیم؟

مدل‌ موهای 2019 مانند یک بمب عمل کردند. مدل موهای چشمگیری که امسال همه جا را فرا گرفتند، حتما سر راه شما هم قرار گرفته‌اند.

اگر تا امروز از تغییر مدل مو و جستجو در مدل موهای 2019 خودداری کرده‌اید، حالا زمان مناسب فرا رسیده است. زمانی طراحان مد متوجه شدند آرایشگاه‌های مردانه هم در سطح بالاترین‌های صنعت مد عمل می‌کنند. این آگاهی آنها را مصمم کرد تا مرزهای خلاقیت را عقب برانند. حاصل تلاش‌های این طراحان، مجموعه دیدنی‌ای را فراهم کرده است.

آقایان می‌توانند از این گزارش استفاده کنند تا ترندهای روز را بشناسند. برترین مدل‌ها از سبک کلاسیک گرفته تا مدرن اینجا آورده شده‌اند تا شما، بهترین‌ مدل موهای 2019 را با ما مرور کنید.

تغییرات ناگهانی مدل های موی مردانه در سال های اخیر

در سال های اخیر مخصوصا سال 2019 مدل موهای مردانه تغییر زیادی کرده‌اند. شاید شما از افرادی باشید که خود را از جریان مد جدا می‌دانید.

 ممکن است مدل موهای افراد در خیابان، شما را شوکه کند. یا شاید هضم یک گریم سینمایی در سینما، چند لحظه وقت نیاز داشته باشد. این اطمینان را به شما می‌دهیم که بین تبلیغات و آنچه که در زندگی واقعی است تفاوت وجود دارد، و ما این تفاوت را درک می‌کنیم.

با این حال حتی اگر شما طرفدار درجه یک دنیای مد نباشید، باز هم موقعیتی پیدا می‌شود که یک مدل مو شما را میخکوب کند. حتما تا حالا برایتان پیش آمده که فردی را در یک دورهمی، جلسه کاری یا حتی گریم داماد در یک جشن عروسی را می‌بینید و  فکر  می‌کنید :« این دقیقا همون چیزیه که من نیاز دارم!» اگر نمی‌خواهید دوباره در این وضعیت قرار بگیرید، پیشنهاد ما استفاده از این گزارش تصویری‌است. چون این امکان را پیدا کردید که جدیدترین ترند ها و مدل موهای 2019 را ببینید و با هم مقایسه کنید.

مدل موهای 2019

تغییرات مدل موهای مردانه 2019

 صحبت از تغییرات بود… مدل موهای 2019 جریان غالب را ادامه دادند. یعنی مدل موهای کوتاه مانند همیشه برای مردها محبوب‌تر هستند. مرور مدل موهای 2019 یک خبر خوب به کلاسیک دوستان داد:‌ این مدل‌ها همچنان در صدر پرطرفدارترین‌ها قرار دارند.

 منظور مدل‌های مویی است که دو طرف سر کوتاه شده‌اند. حتی امروز کمتر آرایشگری ادعا می‌کند:«‌ نه، دیگه هیچکس اینها رو از من نمی‌خواد!» بهترین نکته درباره مدل‌های کلاسیک را بدانید: آنها به تمام افراد می‌آیند. موهای شما چه فر باشند، چه بی‌حالت و چه کوتاه و چه بلند می‌توانید بدون پشیمانی به سراغ این مدل‌ها بروید. مخصوصا مردهایی که موهای پرپشت و فر دارند، می‌توانند سالی بی‌دغدغه را بگذرانند. با کمی متعادل سازی چهره، می‌توانید استایل مناسب خود را بسازید. مدل موهای 2019، بهترین‌ها را به این آقایان پیشنهاد می‌دهد!

انواع مدل موهای 2019 برای تمامی سلیقه ها

اما خبر خوب مدل موهای 2019 برای متفاوت‌ها: موهای متوسط و بلند هم علاقه‌مندان خود را یافته‌اند.

واقعیت این است که برخلاف تصور غالب، آقایان می‌توانند استایل‌های متفاوتی امتحان کنند:‌ کاملا شانه شده و صیقلی، فرق وسط یا فرق کج، موهای رو به عقب یا پیشانی، یا حتی استفاده از وسایلی که موها را کوتاه یا متوسط نشان می‌دهند.

 همه اینها را به یک نکته طلایی اضافه کنید: شما انتخاب‌های زیادی برای چگونگی رشد موها دارید. مدل موهای 2019 بسیار متنوع هستند.

 اینکه شما یک نمونه خوب از مدل بلند، متوسط یا کوتاه رو انتخاب کنید می‌توانند تمام استایل شخصی شما را متفاوت کند. فراموش نکنید: قبول که مدل‌‌‌های کوتاه در دسترس‌تر و فراوان‌ترند، اما یک موی بلندتر و حرفه‌ای، می‌تواند به همان اندازه خیره‌کننده باشد! 

چند مورد از پرطرفدارترین مدل موهای 2019

مدل موهای 2019
مدل موهای 2019
مدل موهای 2019
مدل موهای 2019
مدل موهای 2019
مدل موهای 2019
مدل موهای 2019
مدل موهای 2019
مدل موهای 2019
مدل موهای 2019
مدل موهای 2019
مدل موهای 2019
مدل موهای 2019
مدل موهای 2019

دسترسی سریع

مطالب تصادفی

آموزش ترمیم مو

آموزش ترمیم مو

آموزش ترمیم مو موهای بسیار آسیب دیده باعث ایجاد ترک در لایه بیرونی یا کوتیکول می شوند. هنگامی که کوتیکول باز می شود، موهای شما

ادامه مطلب....