آموزشگاه آرایشگری جهان مو

001

آیا مردان به آرایش نیاز دارند؟

اصرار متعادل سازی چهره مردان

آرایش روزانه برای مردان!

متعادل سازی چهره مسیر طولانی‌ای را طی کرده است. شاید شما هم مانند تعداد بی‌شماری از مردان یک جوش ناخوانده داشتید و بعد بلافاصله به یاد لوازم آرایش خواهرتان افتاده اید. احتمالا مخفیانه کمی از کانسیلر او را برداشته اید، در حالی که مواظب هستید که کسی شما را نزدیک آن وسایل نبیند.

 اما امروز، خیلی چیزها فرق کرده است. حالا محصولات آرایشی خاص پوست مردان طراحی می‌شوند.

 و حدس بزنید چرا؟‌ چون مردها هم آن جوش‌های معروف قبل هر مهمانی را تجربه می‌کنند. آنها هم حلقه‌های سیاهی دور چشمانشان دارند، چون فکر می‌کنند شصت ساعت کار در هفته نمی‌تواند آنها را بکشد.

نکات ضروری قبل از شروع متعادل سازی چهره مردان

متعادل سازی چهره به معنای زنانه کردن صورت نیست. نگران ظاهر مردانه‌تان نباشید. ما قصد تغییر آن را نداریم. همینطور خیالتان آسوده باشد که قرار نیست یک انقلاب در پیرایش مردانه اتفاق بیافتد.

 این گزارش، تنها یک گزینه برای متعادل سازی چهره است که شما می‌توانید از آن استفاده کنید، یا نکنید. و اگر قصد دارید در این مورد بیشتر بدانید، نوشته‌های زیر را دنبال کنید.

شاید شما یکی از آدم‌های خوش‌شانسی هستید که پوست شفاف، بدون لکه و تیرگی دارند؟ به شما تبریک می‌گوییم.

اما بیایید با هم صادق باشیم. حتی اگر یکی از برادران همسورث (سه برادر بازیگر هالیوود که بدون گریم سینمایی باز هم جذابند) باشید، باز هم روزهایی هست که به متعادل سازی چهره نیاز دارید.

 مخصوصا اگر روز ازدواجتان نزدیک است، شاید به گریم داماد نیاز داشته باشید. زیرکی به خرج دهید و یک محصول چندکاره بخرید. این کار با یکی از مدل موهای 2019 جذابیت شما را به میزان قابل توجه‌ای افزایش خواهد داد!

درواقع متعادل سازی چهره مردان، بیشتر شبیه یک فیلتر اینستاگرام بر چهره است. محصولات آرایشگری مردانه طراحی شده اند، تا نامرئی باشند و همین تفاوت اصلی‌شان با محصولات زنانه است.

متعادل سازی چهره مردان

متعادل سازی چهره در خانه

ابروها بزرگ‌ترین تغییر را در متعادل سازی چهره ایجاد می‌کنند. اگر به این حرف شک دارید به لیام گلگر نگاه کنید (خواننده بریتانیایی که ابروهای پرپشت و پیوند دارد). کرم موبر صورت پاسخ شماست.

مقدار خیلی کمی بر ابروهای نافرمان و پراکنده بزنید. بعد از چند دقیقه پاک کنید تا ابروهایتان منظم و یکدست شوند. نکته حیاتی استفاده از مقدار مناسب و تمیز پاک کردن کرم هست تا ابروی اضافه‌ای باقی نماند.

متعادل‌سازی چهره تنها در صورتی غیرممکن است که شما سرطان پوست داشته باشید!

محصولاتی برای داشتن پوستی شفاف در متعادل سازی چهره مردان

داشتن یک پوست با نشاط و تمیز از چیزی که فکر می‌کنید ساده‌تر است. شما می‌توانید محصولات پایه‌ای را تهیه کنید و آنها هر کاری که لازم هست را با پوست شما انجام می‌دهند. یک پرایمر – کرم پایه آرایش-  تهیه کنید که SPF آن مناسب شماست. کانلیسر – کرم پوشاننده- را تنها در جایی استفاده کنید که واقعا نیاز است، مثلا سیاهی زیر چشم یا لکه‌هایی که وضع بدی دارند.

 روش‌هایی که با مایعات عجیب و ناخوشایند قصد متعادل‌ سازی چهره را دارند فراموش کنید. یک مداد مناسب انتخاب کنید و همین کافی است! می‌خواهید چشم‌های بزرگ‌تری داشته باشید، بدون اینکه ریمل همسر، مادر یا خواهرتان را قرض بگیرید؟ مژه فرکن سلاح مخفی بازیگرای هالیوودی است. فقط چند لحظه آن را نزدیک خط مژه نگه دارید.

نقش لب ها در متعادل سازی چهره

 متعادل سازی چهره تا حد زیادی به لب‌ها وابسته است. لب‌های خشک و پوسته پوسته شده به تنهایی ظاهر شیکتان را خراب می‌کنند. امروز مرطوب‌کننده‌هایی برای این هدف ساخته شدند. می‌توانید از آنها استفاده کنید بدون آنکه رنگی به جا بگذارند یا بقیه فکر کنند رژ لب استفاده کردید! 

تمام شد. تکنیک‌های متعادل سازی چهره بی‌شمارند اما آرایش روزانه می‌تواند در همین حد باقی بماند. حالا شما پوستی سالم و صورتی گشوده و گیرا دارید. تبریک می‌گوییم!

دسترسی سریع

دکوراسیون آرایشگاه مردانه

دکوراسیون آرایشگاه

طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه طراحی دکوراسیون آرایشگاه دکوراسیون آرایشگاه مردانه یکی از مهم ترین شرایط تأسیس آرایشگاه مردانه است. کارشناسان معتقدند یکی از مهم ترین

ادامه مطلب...