آموزشگاه آرایشگری جهان مو

جذب مشتری آرایشگاه مردانه

در ابتدای تاسیس آرایشگاه نباید انتظار داشته باشید که مشتری ها پشت در صف بکشند. جذب مشتری آرایشگاه مردانه خودش آدابی دارد اینطور نیست که هر تازه واردی بتواند در حرفه آرایشگری موفق شود. نکات ریز و جزئیات ظریفی را باید در نظر گرفت تا توجه مشتری را جلب کرد. آیا تازه آرایشگاه را افتتاح کرده اید یا از قدیمی های این حرفه هستید و با رکود مشتری مواجه شده اید؟ در ادامه با ما باشید تا نکات جالبی را بازگو کنیم.

جذب مشتری آرایشگاه مردانه یا نگهداری مشتری های قدیمی؟

اینکه مشتری های بیشتری داشته باشید دلیلی برای از دست دادن مشتری های قدیمی نیست. بسیاری از آرایشگاه های قدیمی تنها روی مشتری های همیشگی خود تمرکز می کنند و اصلا در فکر جذب مشتری های بیشتر نیستند. عده ای دیگر از آرایشگرها هم به حدی در نقش جذب مشتری وارد می شوند که اصلا یادی هم از مشتری های قدیمی نمی کنند. برای جذب مشتری های بیشتر تبلیغات کنید و خود را در معرض دید مشتریان قرار دهید اما هرگز مشتری های قبلی آرایشگاه را فراموش نکنید.

مشتریان ناراضی را ندیده نگیرید!

جذب مشتری آرایشگاه مردانه روی درآمد آرایشگر و مدیر سالن تاثیر می گذارد بنابراین همه سعی تان را برای راضی نگه داشتن مراجعهین انجام دهید. حتی یک مشتری ناراضی می تواند نتیجه همه تبلیغات آنلاین و حضوری تان را از بین ببرد. به هر حال نمی شود همه را راضی نگه داشت ولی مدیریت سالن باید بتواند هر مشکلی را به سرعت حل کند. یادتان باشد مشتریان ناراضی در خارج از آرایشگاه این اتفاق را به گوش دیگران نیز می رسانند و همچنان مشتری ها را فراری خواهند داد.

جذب مشتری به آرایشگاه مردانه

حضور در شبکه های اجتماعی پر مخاطب

این روزها همه افراد اطلاعات خود را از طریق رسانه ها و شبکه های اجتماعی دریافت می کنند. برای جذب مشتری آرایشگاه مردانه در فضای اینترنت حضور فعال داشته باشید. این کار دو مزیت دارد اولی اینکه یک تبلیغ همه جانبه و اثرگذار را شروع کرده اید و دیگر اینکه با سلیقه مشتری و سبک های جدید در زمینه کاری خود آشنا می شوید. بسیاری از آرایشگاه های معروف توانسته اند از طریق کانال ها و شبکه های مجازی، مشتریان خود را چندین برابر بیشتر کنند.

جذب مشتری آرایشگاه مردانه با ارائه خدمات متنوع

این یک واقعیت است که رقبا بیکار نمی نشینند. حضور افرادی که دوره آموزش آرایشگری را در آموزشگاه حرفه ای گذرانند، هر روز بیشتر می شود و آرایشگرهایی که خدمات بیشتری را عرضه می کنند شانس موفقیت بالاتری هم دارند. آیا فقط موی سر و صورت را اصلاح می کنید و سشوار کشیدن موها را هم در لیست دارید؟ انجام کارهای عادی و پیش پا افتاده نمی تواند برای آرایشگاه مشتری های دائمی به همراه داشته باشد. آرایشگاه های حرفه ای علاوه بر کارهای روتین آرایشی و پیرایش، خدمات تخصصی گریم داماد و متعادل سازی چهره، پاکسازی پوست، ماساژ صورت و بسیاری از خدمات متنوع را برای مشتری در نظر گرفته اند.

وقت مشتری با ارزش است

فعالیت هایی که برای جذب مشتری آرایشگاه مردانه انجام می شود دیر یا زود به ثمر می نشیند و تعداد مشتری ها بیشتر می شود. آیا برای انجام خدمات برنامه ریزی مشخصی دارید؟ مشتری نمی خواهد ساعات زیادی معطل رسیدن نوبت باشد. با یک ترفند ساده و انجام کار تیمی می توان سرعت کار را بالا برد و مشتری را راضی نگه داشت.

اشتراک گذاری

Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

مطالب پر بازدید

همه مطالب