آموزشگاه آرایشگری جهان مو

بهترین سالن عروس در تهرانپارس کجاست؟

پیدا کردن یک سالن آرایش خوب دغدغه بسیاری از عروس خانم هاست. جشن عروسی از آن مجالس خاص است که هرگز تکرار نمی شود. هر دختر جوانی دوست دارد در بهترین شب زندگی اش بدرخشد و زیباترین چهره و لباس را داشته باشد. در این مطلب بهترین سالن عروس در تهرانپارس را معرفی می کنیم. این لیست از روی نظرات مشتریان و عروس خانم های قبلی تنظیم شده است.

اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در مناطق شرق تهران هستید با ما همراه شوید. بهترین سالن های تهرانپارس که خدمات ویژه عروس را ارائه می دهند در این مطلب گردآوری شده اند.

معرفی بهترین سالن عروس در تهرانپارس

در این سالن ها کیفیت خدمات بر اساس مهارت میکاپ آرتیست ها و شینیون کارها مورد ارزیابی قرار گرفته است. ملاک انتخاب مشتری مداری، تعداد عروس ها، قیمت مناسب و نظرسنجی از عروس خانم ها بوده است. برخی از بهترین سالن های زیبایی عروس در تهرانپارس اینها هستند:

بهترین سالن عروس در تهرانپارس

سالن آرایش عروس گل سرخ

اینجا یکی از بهترین و قدیمی ترین سالن های زیبایی در منطقه تهرانپارس است. سابقه کاری این سالن به حدود نیم قرن می رسد و هم اکنون نام گل سرخ در بین صنف آرایشگاه های زنانه به یک برند تبدیل شده است. عروس خانم ها می توانند از قبل نمونه های کارهای قبلی گریم ، شینیون و آلبوم کامل آرایشگاه را بررسی کنند. از لحاظ قیمت و هزینه های دریافتی نیز این سالن در رده قیمت متوسط قرار دارد.

سالن آرایش عروس گلها

در لیست بهترین سالن های آرایشی عروس در تهرانپارس به یک سالن با امکانات VIP می رسیم. محیط آرایشگاه گلها بسیار لوکس و شیک طراحی شده و خدمات آرایشگاه نیز در سطح منطقه بی نظیر است. عروس سرای گلها با همکاری جمعی از میکاپ آرتیست های با تجربه اداره می شود. انواع میکاپ ملایم و محو اروپایی تا میکاپ های غلیظ خلیجی برای عروس خانم ها در این مرکز انجام می شود. رده قیمت آرایشگاه نیز متوسط می باشد.

بهترین سالن عروس در تهرانپارس: نقره نگار

سالن آرایش عروس نقره نگار دارای تیم کاملی از حرفه ای ترین گریمورها و میکاپ آرتیست های شرق تهران است. انواع خدمات کوتاهی و کوپ ژورنالی به همراه کاشت و دیزاین ناخن در این سالن انجام می شود. این مرکز خدمات ویژه ای را برای مراسم نامزدی، عقد و عروسی ارائه می دهد. گریم حرفه ای صورت به همراه آرایش های عربی، اروپایی، ایرانی و … طبق سلیقه عروس ها قابل انجام است. آرایشگاه نقره نگار از لحاظ قیمت، متوسط طبقه بندی می شود.

سالن آرایش عروس هور تهرانپارس

این سالن با یکی از بهترین میکاپ آرتیست های تهران توانسته نام خود را در بین بهترین سالن های عروس جای دهد. شینیون های زیبا و جدید و آرایش زیبای عروس در این سالن بسیار شیک و حرفه ای است. بسیاری از عروس خانم های منطقه از خدمات آرایشگاه هور راضی بوده اند. سطح قیمت ها هم در کلاس متوسط قرار دارد.

گل نرگس بهترین سالن آرایش عروس در تهرانپارس

سالن زیبایی گل نرگس در فلکه دوم تهرانپارس واقع شده و کلیه خدمات آرایشی را برای عروس خانم ها ارائه می دهد. گریم عروس، میکاپ حرفه ای، خدمات مو و رنگ و مش، انواع شینیون جدید، دیزاین ناخن و …. با قیمت های باورنکردنی در این سالن ارائه می شود.

به نظرتان نام کدام آرایشگاه در لیست بهترین سالن عروس در تهرانپارس خالی است؟

اشتراک گذاری

Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

همه مطالب