آموزشگاه آرایشگری جهان مو

فید کردن مو | آموزش سایه زدن مو مردانه | انواع فید مو

در این مقاله قصد داریم علاوه بر آشنایی شما با فید کردن مو  و انواع ان  اموزش های رایگانی از چند مدل سایه زدن مو مردانه  را هم که در سال 2022 طرفداران زیادی را به خود جذب کرده  آموزش دهیم برای اینکه آرایشگر حرفه ای شوید حتما به این مقاله توجه کنید سعی بر آن شده که اموزش هایی که در ایران طرفداران بیشتری دارند گرداوری کنیم .

فید کردن مو

فید مو چیست؟

فید مدل موی مردانه است که در آن موهای کناری و پشت سر شما به تدریج از بالا به پایین کوتاه می شوند. روند کمرنگ شدن از یک طول به طول دیگر به طور کلی با استفاده از موزر به دست می آید. از آنجا که محو شدن در سبک های مختلفی وجود دارد ، مهم است که به آرایشگر خود بگویید که مدل کوتاهی موی مورد نظر شما چیست. برای تعیین محل مخروطی شدن برش می توانید محو شدن کم ، متوسط یا زیاد را انتخاب کنید. همچنین می توانید با درخواست محو طاسی ، که کامل سفید میشود .

انواع مدل آموزش فید کردن مو

تیپر فید (taper fade)

تاپر فید که به عنوان مخروطی نیز شناخته می شود ، یک مدل موی مدرن و تمیز است که همچنان در آرایشگاه ها محبوب است. تفاوت اصلی بین taper و fade این است که برش fade در پوست مخلوط می شود در حالی که taper موهای بسیار کوتاهی می گذارد. مخروطی ظاهری کاملاً شیک و باکلاس است که هر مردی می تواند برای جلوه دادن به ظاهر خود بدست آورد.

لو فید (low fade )

 کم رنگ شدن کم رنگ شدن ترکیبی یکنواخت و تدریجی بین موهای کوتاه اطراف گوش و موهای بلند نزدیک تاج نسبت به سایر مدل های موی مخروطی و محو دارد. کمرنگ بودن نسبت به برخی دیگر از گزینه های کم رنگ لطیف تر است اما به هیچ وجه شیک نیست. مانند هر محو ، برای حفظ ظاهر تمیز ، برش های منظمی را می خواهید. کم رنگ مو و ریش همزمان به مقدار کم .

های فید (High fade)

 نوعی محو شدن است که کنتراست ناگهانی بیشتری بین دو طرف بلندتر و کوتاهتر دارد. کوتاهی مو از بالای قسمت های کناری و پشت شروع می شود و به سرعت پایین می آید. این برش کمرنگ و پررنگ و مویی موهای بسیار کوتاهی را برای ظاهری تازه ارائه می دهد .

.

آموزش انواع فید

مید فید(Mide fade)

 

محو شدن محو شدن میانی تعادل کاملی را در بین محو شدن کم و زیاد ایجاد می کند و ظاهری جسورانه و در عین حال بدون دردسر ایجاد می کند. مدل موی محو متوسط ، برشی است که از وسط سر شروع می شود و تا گوش و خط گردن کاهش می یابد. این محو شدن متوسط به تدریج کناره های کوتاه را در می آورد و موهای بلندتر را برمی گرداند و می تواند مکمل ایده آل یک مدل مو حرفه ای شیک تجاری باشد. شما می توانید از آرایشگر خود برای محو شدن طاس وسط بخواهید تا پایان آن حساس باشد. اگر می خواهید اولین قدم ها را برای ایجاد یک مدل موی شیک تر بردارید ، محو شدن میان بریده انتخاب خوبی خواهد بود.

.

بلد اسکین فید (Blad skin fade)

محو شدن پوست طاس محو شدن پوست یک مدل کوتاه موی کوتاه است که به کوتاه شدن موها از پهلوها و پشت ، و ترکیب شدن تدریجی برش در پوست نیاز دارد. این نوع مدل موی محو که به عنوان محو شدن طاس نیز شناخته می شود ، ظاهری آهسته و جسورانه است که برای حفظ آن نیاز به مراجعه منظم به آرایشگر دارد. شما می توانید مدل موی طاسی محو را با مدل موهای مرسوم ، مد روز ترکیب کنید تا ظاهری شیک ایجاد کنید. خواه می خواهید پوستی کم رنگ ، متوسط یا کم رنگ داشته باشید ، با آرایشگر خود در مورد افزودن این ویژگی به برش خود صحبت کنید.

مدل مو مردانه 1400

آندر کات (Under cut)

زیر برش مدل زیرین یک مدل موی مدرن بسیار محبوب است که در آن کناره ها و پشت آن کوتاه یا تراشیده می شوند. به طور سنتی ، کوتاه کردن مدل مو کاملاً تراشیده میشود  و کمرنگ نمی شود و موهای بالای سر بسیار بلند تر می شوند. بعضی از بچه ها از آرایشگرشان می خواهند که برش را باریک کند تا محو شدن کمتری شود.  موهای بالا را می توان شانه زد ، مدل های زیرین یکی از جالبترین مدل های موی “کوتاه در کناره ها ، بلند در بالا” هستند که می توانید این روزها داشته باشید.

آموزش رایگان سایه زدن مو

دیسکانکت آندر کات (Disconnected Undercut)

 undercut قطع شده است به جای ترکیب تدریجی مخروطی یا محو شدن ، یک تضاد شدید بین موهای بلند در قسمت های بالا و کوتاه وجود دارد. به عنوان یک مدل موی جذاب برای بچه ها  است. این کنتراست برای مردان دارای شکل صورت گرد یا بیضی شکل برای اضافه کردن برخی ویژگی های زاویه دار مفید خواهد بود ،

پشت کوتاه و کناره ها کوتاهی موهای پشتی و کناری نوع محبوب مدل موهای مردانه در سراسر جهان است. پشت و کناره های کوتاه می توانند در اطراف پشت و پهلوها محو ، مخروطی یا شیب دار شوند. این مدل موی خنک مطابق با تمام طول و بافت های مو است و در خدمت برجسته سازی موهای بلند بالای سر و متعادل سازی بصری ویژگی های شما است.

سایه زدن مو

کروو کات (Crow cut)

یک سبک تمیز و تازه برای انسان مدرن است. این مدل مو در اطراف کوتاه است و باعث می شود از ماندگاری کمی برخوردار باشد و به راحتی حالت دهید. موهای کوتاه کوتاه در بالا به طور سنتی یا کنار آن مدل می شوند و برش آن اغلب با یک محو ، مخروطی یا زیر بریده شده در کناره ها ست می شود. برای تمام بافت های مو کار می کند ، نیاز به بازدید منظم از آرایشگر دارد .

انواع مدل مو فید

ویدئوهای آموزش فید کردن مو

اشتراک گذاری

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

مطالب پر بازدید

همه مطالب